English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel a Residence ROYAL STANDARD

Hotel a Residence ROYAL STANDARD

Praha


Hotel a Residence ROYAL STANDARD
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Celý hotel je nekuřácký

Poloha je ideální svojí snadnou i pěší dostupností historických památek a kultury v Praze. Před Hotelem & Residencí STANDARDje přístaviště výletních parníků s celoročním provozem, pěší kolonáda a cyklotrasa.

Ubytování je v luxusních dvouložnicových apartmánech (residenčních bytech 100 m2), s obývacím pokojem s klimatizací a sedací soupravou s možností přistýlky, kuchyní, halou, koupelnou s vanou a WC.

Ubytování v hotelu je ve vkusně a účelně zařízených hotelových pokojích (dvoulůžkové pokoje a standardní apartmány) s klimatizací, sprchou + WC, fénem, TV/SAT, bezdrátovým internetovým připojením (Wi-Fi), telefonem, minibarem, trezorem.

Dům má 5 podlaží s výtahem. Hostům je za poplatek k dispozici uzamčené parkoviště nebo samostatná garáž. V recepci hotelu je možno použít fax, e-mail i internet.

Ubytování:

Pokoje residence jsou velice kvalitně vybaveny, včetně minibaru, trezoru, TV/SAT, bezdrátového internetového připojení (Wi-Fi), pračky, bidetu, vysoušeče vlasů, myčky nádobí, mikrovlnné trouby...

Všechny apartmány mají nádherný výhled na Pražský hrad a řeku Vltavu a některé mají i balkon. Tyto byty mohou být pronajaty i dlouhodobě, kdy cena za pronájem (několik měsíců, resp. let) je stanovena dohodou.

Stravování:

V klimatizované restauraci se podávají snídaně formou bufetu. Příjemný Lobby Bar umístěný hned vedle recepce nabízí široký sortiment nápojů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz