English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > LEON Hotel

LEON HOTEL

Praha


LEON HOTEL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V Leon Apartments je pro Vás připraveno 31 útulných nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojů rozdělených na kategorie Standard a Economy s celkovou kapacitou 79 lůžek.

Váš osobní automobil můžete zaparkovat na ulici před hotelem.

Umístění:

V těsné blízkosti naleznete největší městský park Stromovka, který vytváří nesčetně možností pro relaxační procházky, bruslení, jogging i jízdu na kole, barokní zámek Troja, pražskou Zoologickou zahradu, Botanickou zahradu a Výstaviště Praha. Přímo u objektu se nachází tramvajová zastávka, ze které se za pouhých 5 minut jízdy dostanete do historického centra Prahy, kde můžete navštívit Pražský hrad, Katedrálu sv. Víta, Chrám sv. Mikuláše, Karlův most, Staroměstské a Václavské náměstí. 

Ubytování:

Pokoje typu Standard jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, pokoje typu Economy mají společné sociální zařízení s vedlejším pokojem. V každém z pokojů se nachází bezplatné bezdrátové připojení k internetu.
V hotelu je Vám 24 hodin k dispozici recepce, dále pak společenská místnost s televizí, počítač s přípojením na internet, úschova zavazadel, servis praní a žehlení prádla, fén na vlasy a žehlička.

Stravování:

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. V okolí hotelu pak můžete navštívit hospodu U Pivovaru s nabídkou pokrmů tradiční české kuchyně a točeným pivem, restaurace Molo 22 a Zlatá Kovadlina, kde jsou připravovány pokrmy české i mezinárodní kuchyně či některou z kaváren, čajoven a vináren.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz