English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Le Palais Art Hotel Praha

Praha


Le Palais Art Hotel Praha
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí 16 pokojů Classic, 30 pokojů Deluxe, 14 pokojů Executive, 4 apartmá Junior a 8 apartmá Executive.

Všechna apartmá Executive nabízejí prvotřídní standard a jsou vybavena klimatizací, telefonem s přímou volbou, širokopásmovým internetem, LCD televizí, satelitní TV, DVD přehrávačem, trezorem, žehličem kalhot, mramorovou koupelnou s podlahovým vytápěním, kosmetickou soupravou Molton Brown, vysoušečem vlasů, koupacím pláštěm a přezůvkami.Hosté mají navíc bezplatně k dispozici minibar, čaj a kávu na pokoji, kávovar Nespresso, nápoj na uvítanou, službu čištění obuvi, volný vstup do hotelového wellness centra Health club, půjčování DVD a bezplatný přístup k internetu.

Ve 4. podlaží hotelu se nacházejí 4 apartmá Junior; jde o šarmantní podkrovní jednotky rozdělené na spací a obytnou zónu.Moderní zařízení je vkusně zvoleno tak, aby nenarušilo atmosféru a styl 19. století. Součástí vybavení je klimatizace, telefon s přímou volbou, širokopásmový internet, satelitní TV, DVD přehrávač, trezor, žehlič kalhot, mramorová koupelna s podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, koupacím pláštěm a přezůvkami.Hosté mají navíc bezplatně k dispozici minibar, čaj a kávu na pokoji, nápoj na uvítanou, službu čištění obuvi a volný vstup do hotelového Health clubu.

Všechny pokoje mají nejmodernější vybavení, s klimatizací, telefonem s přímou volbou, širokopásmovým internetem, satelitní TV, DVD přehrávačem, trezorem, žehličem kalhot, mramorovou koupelnou s podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, koupacím pláštěm a přezůvkami.Hosté mají navíc bezplatně k dispozici minibar, čaj a kávu na pokoji, nápoj na uvítanou, službu čištění obuvi a volný vstup do hotelového Health clubu.

 

Luxusní konferenční prostory pojmou až 80 osob. Elegantní atmosféra apartmá je vhodná k pořádání exkluzivních akcí komorního charakteru pro nejvýše 30 účastníků. V kombinaci s hotelovou restaurací vytvářejí konferenční prostory ideální rámec pro obchodní jednání, charitativní akce, soukromé oslavy a svatby.

Pure Spa: Tým kvalifikovaných pracovníků unikátního holistického Pure Spa Vám poradí s výběrem procedur, které dokonale vyhoví Vašim individuálním potřebám. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro relaxační masáže nebo luxusní ošetření přírodními kosmetickými produkty Ligne St. Barth, pro Candella masáž nebo kávový peeling.

Health Club: Health Club nabízí svým členům špičkově vybavené fitcentrum s možností personalizovaného tréninku na nejmodernějších přístrojích značky Technogym. V luxusním, moderně řešeném centru nemůže chybět vířivka, sauna, pára a aromatická sprcha.

Ubytování:

Pokoje:

Pokoje Classic (25 m²) s postelí velikosti Queen se nacházejí v podkroví.

V ceně za pokoj Deluxe (25 m²) s postelí královské velikosti.

Ve všech pokojích Executive (34 m²) je postel královské velikosti a 2 čalouněná křesla, možnost bezplatného přístup k internetu.

Apartmá:

Junior: V menších apartmá Petite (42 m²) je k dispozici bezplatný přístup k internetu a dále kosmetická souprava. Apartmá Family (75 m²) představuje kombinaci apartmá Petite a pokoje Superior se spojovacími dveřmi. Toto apartmá se ideálně hodí pro rodiny. Pro děti je připraveno překvapení a k dispozici je kosmetická souprava značky L'Occitane. Přístup k internetu je zdarma.

ROYAL: Apartmá Le Palais Royal s 3 až 5 ložnicemi (134 až 190 m²) spojuje jedno apartmá s variabilním počtem pokojů Deluxe, což poskytuje optimální míru soukromí a zároveň maximální luxus bydlení. Ke každé ložnici patří mramorová koupelna, přičemž ložnice samotného apartmá je vybavena vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem.

Apartmá Belvedere Royal s 4 ložnicemi (190 m²) je kombinací apartmá Belvedere a apartmá Balcony s 2 pokoji Deluxe. K luxusnímu bydlení patří vedle nádherného výhledu vlastní mramorová koupelna pro každou ložnici. Apartmá je vybaveno mramorovou koupelnou s vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem.

Apartmá Belle Epoque Royal s 5 ložnicemi (190 m²) je luxusní obytná jednotka složená z apartmá Belle Epoque a 4 pokojů Deluxe, každý s vlastní mramorovou koupelnou. Co do soukromí a luxusu bydlení uspokojí i nejnáročnější požadavky.

EXECUTIVE: Kouzelné apartmá Tower (56 m²) nabízí impozantní výhled na Prahu. K zařízení patří mramorová koupelna s vanou a sprchou.

Stylové apartmá Bellevue (65 m²) má 2 samostatné vchody, předsíňku se stropní malbou „al secco“, velký obývací pokoj, samostatnou ložnici a mramorovou koupelnu s vanou a sprchou.

Apartmá Boheme (94 m²) se skládá z ložnice a 2 obývacích pokojů se samostatným vstupem a nabízí nádherný výhled na město. Stropy obou obývacích pokojů jsou zdobeny originálními malbami „al secco“. Mramorová koupelna je vybavena vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem.

Apartmá Belle Epoque (72 m²) má 1 oddělenou ložnici a 1 velký obývací pokoj se 2 samostatnými vchody a otevřeným krbem. Na unikátní stropní fresce jsou vyobrazeni hodující andělé.

Apartmá Marold (72 m²) má 3 samostatné vchody, oddělenou ložnici a velký obývací pokoj, v němž je stropní malba olejem na sádrovém podkladu k nerozeznání od kresby dřeva. Atmosféru luxusu podtrhuje otevřený krb.

Apartmá Belvedere (74 m²) je ohromující věžová rezidence s komfortní ložnicí, předsíní se starožitným psacím stolem a velkým obývacím pokojem. Z proskleného výklenku se otevírá nádherný výhled na Prahu. Mramorová koupelna je vybavena vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem.

Apartmá Balcony (63 m²) je rozděleno na 1 komfortní ložnici se samostatným vchodem, 1 oddělený obývací pokoj a 1 mramorovou koupelnu s vanou a sprchou. Z balkónu je překrásný výhled na pražské domy.

Stravování:

Restaurace Artista předkládá bohatou a rozmanitou nabídku moderní sezónní kuchyně pracující s prvotřídními čerstvými surovinami a promyšlený výběr kvalitních vín.

Hoteloví hosté zvlášť oceňují uvolněnou atmosféru elegantní knihovny a lobby baru s nepřetržitým provozem. Obě zařízení nabízejí kouzelné prostředí v elegantním anglickém stylu s pohodlnými koženými křesly. Výborné koktejly, delikátní chuťovky jako například lahůdkové sendviče, bohatá nabídka cigaret a doutníků, otevřený krb a přístup na internetu činí z baru oblíbené místo pro obchodní i soukromé schůzky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz