English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Letna II

Letna II

Praha


Letna II
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Letná II se nachází v klidné čtvrti Prahy 7 Holešovicích, kapacita je 1-7 osob a je velmi dobře vybaven. Výhodný pro návštěvníky a vystavovatele veletrhů Holešovického Výstaviště.

Umístění:

V blízkém okolí se nachází parky Letná a Stromovka. Zoologická zahrada, botanická zahrada a Trojský zámek. Pěšký je dostupný Pražský hrad, Staroměstské náměstí a další pražské historické pamětihodnosti.

Ubytování:

Apartmán Letná II *** nabízí : * ubytování až pro 7 osob ( 80 m2) * 1. pokoj 2+2 lůžka (ložnice s obývacím pokojem v jednom ) * 2. pokoj 2+2 lůžka ( oddělená ložnice ) * kuchyň s dvojválendou * koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a záchodem * zvlášť záchod s umyvadlem * plně vybavená kuchyň s linkou * lednice * mikrovlnná trouba * televize a radio * internetWIFI - zdarma! * možnost dětské postýlky - zdarma! * malé domácí zvíře - zdarma! * mapa – zdarma! * výborná volba pro rodiny s dětmi *možnost parkování na dvoře zdarma

Stravování:

V blízkém okolí se nachází mnoho restaurací, hospod, pivnic, kaváren, vimáren, pizerií a jídelen. Např.: restaurace Na Mělníku, hospoda U pivoje, kavárna kina OKO, bowling retaurace Radava.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz