English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Mars hotel

Mars hotel

Praha


Mars hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Mars disponuje 65 novými dvoulůžkovými pokoji a třílůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC,TV, satelitem a WiFi internetovým připojením. WiFi připojení je pro hosty k dispozici v celém hotelu. Hotel nabízí též dostatek parkovacích míst zdarma, a to před hotelem na nehlídaném parkovišti. Zde je nutná rezervace předem. Autobusům zajistíme hlídané parkoviště cca 200m od hotelu za poplatek. Restaurace Snídaně se podávají od 7:00 – 10:00 hod v hotelové restauraci, pojaté v anglickém klubovém stylu,a to formou bufetu. Naše restaurace též nabízí denní čerstvé polední menu, a to od 11:00 – 15:00 hod. Na Vaše přání můžeme připravit v naší restauraci též různé společenské akce jako např. firemní večírky, svatby, tiskové konference či různá pracovní školení.

V hotelu naleznete Lobby bar. Recepce hotelu nabízí: možnost úschovy cenných předmětů v trezoru směnárnu okružní jízdy po Praze i mimo Prahu - Karlovy Vary, Kutná Hora, Terezín atd. zajištění praní prádla a čištění oděvů zajištění průvodcovského servisu zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce taxi prodej jízdenek městské hromadné dopravy zajištění pronájmu aut

Umístění:

Hotel je umístěn v blízkosti sportovního areálu Slávie s plaveckými bazény, tenisovými kurty, hokejovým stadionem a fotbalovou arénou.Hotel má výbornou dostupnost do centra.V blízkosti htelu též naleznete velké obchodní nákupní centrum EDEN.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, televizí, SAT a WiFi internetem dle standardů EU.

Stravování:

Naše restaurace též nabízí denní čerstvé polední menu, a to od 11:00 – 15:00 hod. Na Vaše přání můžeme připravit v naší restauraci též různé společenské akce jako např. firemní večírky, svatby, tiskové konference či různá pracovní školení. Snídaně formou bufetu se podávají od 7:00 – 10:00 hod .
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz