English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > PARKHOTEL PRAHA

PARKHOTEL PRAHA

Praha


PARKHOTEL PRAHA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Parkhotel Praha je svojí polohou i vybavením skvělou volbou pro návštěvníky Prahy přijíždějící za obchodem i turistikou. Příjemně a vkusně zařízené pokoje, několik restaurací, konferenční salonky a široká nabídka služeb uspokojí i nejnáročnější klienty.
Parkhotel Praha nabízí 237 plně vybavených pokojů včetně 8 apartmá a 2 pokojů pro tělesně postižené. Hotel má vlastní parkoviště pro 40 osobních vozů a 6 autobusů, 1 vyhrazené stání pro invalidu.

Umístění:

V okolí Parkhotelu Praha se nachází řada zajímavých objektů např. Výstaviště, Křižíkova fontána, Mořský svět, ZOO, botanická zahrada, Galerie hl.m.Prahy, park Stromovka, Letenské sady, Pražský hrad.

Ubytování:

celkem 237 pokojů, z toho 8 apartmánů,2 pokoje pro tělesně postižené, 80 jednolůžkových a 147 dvojlůžkových.Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV SAT, zdarma vysokorychlostní internet, minibar a bezpečnostní trezor. Zvířecí miláčci jsou povoleny za poplatek.

Stravování:

K dispozici je hotelová restaurace s kapacitou 65 míst,lobby bar a pizzerie Fattoria s kapacitou 80 míst.V případě hezkého počasí lze využít rovněž letní terasu k příjemnému posezení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz