English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Pension 15

Pension 15

Praha


Pension 15
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Rodinný Pension 15 je situován téměř v centru, v klidné části Prahy 3. V okolí naleznete množství restaurací a barů se širokou nabídkou typicky českých jídel a českého piva. Velmi příznivé ceny jsou lákavé zvláště pro mladé návštěvníky Prahy. V blízkosti pensionu se nachází rozsáhlý park Riegrovy sady, do centra - na Václavské náměstí - se dostanete za 10 minut. V těsné blízkosti je zastávka tramvají číslo 5, 9 a 26. Pouze jedna zastávka Vás dělí od Hlavního nádraží, kde je rovněž stanice metra.

V pensionu je k dispozici bezplatné WIFI, trezor v recepci, prádelna k dispozici, možnost parkování ve dvoře za poplatek.  

 

Ubytování:Pro hosty máme připravené účelně zařízené pokoje s umyvadlem na pokoji.  Apartmány se nacházejí ve dvoře pensionu. Jsou vhodné až pro 5 osob. Každý má jednu ložnici, vlastní koupelnu a WC a samostatný vchod.
Stravování:

Snídaně formou švédských stolů se podávají od 8 do 10 hodin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz