English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Pension Natur

Pension Natur

Praha


Pension Natur
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný Pension Natur, ležící v blízkosti lesa, Vám nabízí možnost celoročního stylového ubytování a rekreace v krásném prostředí začínající CHKO Dalejského údolí. Každý pokoj je vybavený vlastní vstupní halou s prostornou vestavěnou skříní, dále jsou pokoje zařízeny televizorem, ledničkou, WC, koupelnou se sprchovým koutem. - více Pokoj pro 3-4 osoby je také vybavený infračervenou saunou (využití sauny za příplatek - cena dohodou). Možnost vstupu s domácími mazlíčky (cena dohodou). Pokud si přejete kvalitní a stylové ubytování v přírodě, ale i v blízkosti centra Prahy( cca 10min.), tak je pro Vás Pension Natur tou správnou volbou. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Umístění:

V okolí se nachází hrad Karlštejn a řeka Berounka, kam se můžete vypravit na kole nebo na koni. V okolí vede i naučná stezka Řeporyje – Hlubočepy, která prochází Dalejským a Prokopským údolím (je významnou geologickou lokalitou na jihozápadním okraji Prahy). Seznamuje s pozůstatky rozsáhlé lomové činnosti, paleontologickými nálezy a faunou a flórou zdejších chráněných území. Do "řeporyjské" části Stodůlek patří nejen nejsevernější část souvislé zástavby Řeporyj, ale i skanzen středověké vesnice Řepora (nazývaný též Tuležim) a v blízkosti se nacházejí obchodní centra (Makro, Hornbach, Mountfield, Billa, Metropole Zličín).

Ubytování:

Celková kapacita: 10 lůžek Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje.   Internet, Kabelová televize, Koupelna se sprchou, Lednice Televizor,WC na pokoji, Šatní skříně

Stravování:

V našem pensionu je k dispozici lobby místnost, která se ráno využívá k podávání snídaní a večer s možností posezení na baru. Možnost objednání snídaní za cenu 100,- Kč./os.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz