English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Penzion Alice

penzion Alice

Praha


penzion Alice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pro Váš pobyt v Praze nabízíme ubytování v penzionu s rodinnou atmosférou, nacházející se v centru města. Vznikl rekonstrukcí starého pavlačového domu z počátku 19. stol.

Nabízíme ubytování nejen v pokojích, malých a velkých apartmánech, ale i turistická lůžka.

Zajistíme transfery z/na letiště, výlety po okolí, popř. vstupenky na kulturní akce. K dispozici je též směnárna, internet a wi-fi, kopírovací, faxové a telefonní služby, parkování na vyžádání.

Umístění:

Z našeho penzionu je vynikajcí dostupnost do centra tramvají, metrem či autobusem. Hudební divadlo Karlín se nachazí za rohem našeho penzionu. V okolí se nachází spousta služeb, které můžete využít např.: kadeřnictví, wellness, fitness centrum. Nacházíme se velmi blízko hotelu Hilton, kde se konají konference.

Ubytování:

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou a WC, satelitní LCD TV, kuchyňské vybavení (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, příbory, čaj + káva zdarma), trezor, vysoušeč vlasů, žehlička, wi-fi připojení.

Některé pokoje mohou mít sociální zařízení přes chodbičku.

*********

Vybavení apartmánů: koupelna se sprchou a WC, satelitní LCD TV, plně vybavená kuchyň (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, sporák, nádobí, příbory, čaj + káva zdarma), jídelní stůl s židlemi, skříně, rozkládací pohovka, trezor, vysoušeč vlasů, žehlička, wi-fi připojení.

*********

V ceně ubytování je zahrnut každodenní úklid, ručníky a ložní prádlo. Velká apartmá navíc splňují minimální velikost 50 metrů čtverečních a podle počtu hostů se skládají až ze tří ložnic. Také ovšem nabízíme levnější, turistická lůžka ve sdílených pokojích. Turistická lůžka mají sociální zařízení společné.

Stravování:

V recepci penzionu je možné si za částku 160,-Kč/osoba (7 €) zakoupit snídaňové vouchery. Snídaně jsou formou švédských stolů, každý den od 7:00 do 10:00.
Je rovněž možné si koupit polopenzi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz