English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Penzion Rohožník

Penzion Rohožník

Praha


Penzion Rohožník
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Rohožník nabízí levné ubytování pro jednotlivce, firmy, sportovní a školní zájezdy, studentské a jiné skupiny. K dispozici je 47 pokojů (1 - 4 lůžkové), s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj má samostatný balkon. Na každém patře je k dispozici také velká kuchyň s lednicí, sporákem a mikrovlnkou.

 

Penzion Rohožník Vám nabízí také následovní služby:

-bezpečnost (penzion je nonstop střežen kamerovým systémem

-internet (k dispozici Wi-Fi připojení zdarma

-parkování vedle penzionu zdarma

-dobrá dostupnost (v blízkém okolí supermarket, restaurace, zdravotnické zařízení s lékárnou, banka s bankomatem, kadeřnictví, pošta, zastávka autobusu 100 m od budovy).

-prádelna se sušárnou

-přímo v budově se nachází příjemná a cenově dostupná pizzerie.

Umístění:

Klidné, hezké okolí, v těsné blízkosti penzionu se nachází Klánovický a Úvalský lesopark. Nedaleko od budovy najdete supermarket, kadeřnictví, zdravotnícké zařízení s lékárnou.

Stravování:

Možnost objednání snídaní, obědů i večeří. Přímo v objektu penzionu se nachází vinárna a příjemná cenově dostupná restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz