English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penziony Beneš

Praha


Penziony Beneš
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penziony Beneš se nacházejí v klidné čtvrti jižní části města Praha. 

Penziony Beneš nabízí již řadu let krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivcům, výpravám i společnostem. Díky výborné poloze mají ubytovaní hosté velmi dobré spojení do centra Prahy, přitom jsou ubytováni za přijatelné ceny. Parkovat osobní i nákladní vozy je možné za poplatek v uzavřeném areálu, který  je monitorován kamerovým systémem.

Umístění:

Objekt se nachází v klidné čtvrti v jižní části města, okres Praha 5. Cesta do centra autobusem, zastávka je hned vedle penzionů. 

Ubytování:

Hosté si mohou vybrat z několika možností ubytování:
1+0 (ubytování pro dvě osoby) - buňka vybavená koupelnou, sprchovým koutem a toaletou. Součástí buňky je kuchyňský kout s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí.

1+1 (ubytování pro 4 osoby) - buňka vybavená koupelnou, sprchovým koutem a toaletou. Součástí buňky je kuchyňský kout s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Dále jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Tyto pokoje mají společné WC, koupelny a kuchyňský kout.  

Stravování:

V penzionech se nenachází žádné stravovací zařízení. Ubytovaní hosté mohou využít k přípravě pokrmů kuchyňku. Na recepce, si můžete koupit, mimo jiné pivo, nápoje, cukrovinky či cigarety.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz