English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Prague Golden Age

Prague Golden Age

Praha


Prague Golden Age
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Překrásná historická budova hotelu Prague Golden Age se nachází přímo v centru Prahy mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstím v blízkosti Karlova mostu a dalších pamětihodností. Původně gotický dům z roku 1468 dostal svoji dnešní podobu v období pozdní renesance. V letech 2002 až 2004 provedl současný majitel budovy zdařilou rekonstrukci a vzhledem ke své jedinečnosti byl dům zapsán do seznamu nemovitých kulturních památek chráněných UNESCO. Pro Vaše pohodlné ubytování je připraveno 10 útulných a prostorných dvou až čtyřlůžkových pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny originálním starožitným a historickým nábytkem. V některých pokojích se dochovaly i původní malované stropy ze 17. století, v jiných pak gotické a renesanční klenby. K dispozici je: 1x dvoulůžkový pokoj Economy s koupelnou mimo pokoj, 2x standardní dvoulůžkový pokoj, 5x luxusní dvoulůžkový pokoj a 2x apartmán. Vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), televize se satelitními programy, fén, minibar, telefon a internetové připojení. Klimatizovaný pokoj na vyžádání. Apartmány mají navíc vlastní kuchyňku. Bohaté snídaně jsou podávány formou švédského stolu a můžete si je vychutnat ve snídárně, která je umístěna v prvním patře hotelu Prague Golden Age. Recepce se stálou službou nabízí: nápoje, základní hygienické potřeby, objednávky taxi, bezplatné uložení cenností v sejfu a další služby. Parkování je možné na nedalekém hlídaném parkovišti. Hosté si mohou objednat letenky nebo pronajmout automobil. Malý a útulný hotel Prague Golden Age je kouzelné místo, kde můžete zažít romantickou atmosféru staré Prahy. Hotel Prague Golden Age se těší na Vaši návštěvu!

Umístění:

Výborné umístění v srdci Starého města Prahy, 200 m mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Na Staroměstském náměstí se nachází světově proslulý orloj. Umístění hotelu umožňuje prohlídku pražských památek pěšky. Nejbližší stanice metra nebo tramvaje je vzdálena pouze 100 metrů. Vzdálenosti: Staroměstské náměstí ... 0,2 km Václavské náměstí ... 0,2 km Karlův most ... 0,7 km Hlavní nádraží ... 1 km Pražský hrad ... 1,6 km letiště ... 17 km

Ubytování:

K dispozici je: 1x dvoulůžkový pokoj Economy s koupelnou mimo pokoj, 2x standardní dvoulůžkový pokoj 5x luxusní dvoulůžkový pokoj (+ možnost 1 přistýlky) 1x apartmán s kuchyňkou pro 2 osoby (+ možnost 1 přistýlky) 1x apartmán s 2 oddělenými ložnicemi a kuchyňkou (cena pro 4 osoby, + možnost 1 přistýlky na každé ložnici, tedy max 2 přistýlky na apartmánu, max kapacita apartmánu 6 osob) Máme k dispozici rodinné pokoje. Kromě 2-ložnicového apartmánu s kuchyňkou nabízíme i 2 propojitelné luxusní dvoulůžkové pokoje. Tyto 2 pokoje se dají propojit společnými dveřmi a vzniká tak vysoce komfortní 2-ložnicový komplex. Kapacita hotelu: 30 lůžek (včetně přistýlek) Vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), televize se satelitními programy, fén, minibar, telefon a internetové připojení. Klimatizovaný pokoj na vyžádání. V některých pokojích se dochovaly i původní malované stropy ze 17. století, v jiných pak gotické a renesanční klenby.

Stravování:

Bohaté snídaně jsou podávány formou švédského stolu a můžete si je vychutnat ve snídárně, která je umístěna v prvním patře hotelu Prague Golden Age.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz