English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > REZIDENCE EMMY

Rezidence Emmy

Praha


Rezidence Emmy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí moderní a komfortní ubytování ve 106 prostorných pokojích. Hostům je k dispozici zdarma velké venkovní parkoviště u hotelu. Profesionální a přátelský personál na recepci rád zajistí taxi, okružní jízdy, doporučí dobrou restauraci, nebo pomůže s dalšími požadavky. 

Umístění:

Rezidence Emmy se nachází v zelené rezidenční čtvrti, 7 km jižně od centra Prahy. Pro milovníky přírody je přímo za hotelem Kunratický les, který je vyhledávanou lokalitou pro romantické procházky v přírodě. Autem či MHD se snadno dostanete do centra Prahy, kde si můžete prohlédnout unikátní historické památky či navštívit velká nákupní centra.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, jsou nekuřácké a jsou vybaveny bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu (Wi-Fi), TV s mezinárodními programy, psacím stolem, telefonem s přímou volbou, vlastní koupelnou s vanou (7 pokojů má sprchový kout) a toaletou a pokoje na 6. a  7. patře jsou ještě vybaveny minibarem, příslušenstvím na kávu/čaj, karafou s vodou a safem. K dispozici je též zdarma hotelový trezor v recepci.

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, vícelůžkových pokojích, apartmá, studiích a pokojích pro tělesně postižené. Devět pokojů má vestavěný malý kuchyňský kout a dva pokoje jsou s vlastní kuchyňku. 

Stravování:

Restaurace v hotelu Rezidence Emmy je skvělým místem, kde ochutnat moderní českou a mezinárodní kuchyni, nebo si jen dát nápoj z naší široké nabídky.
Kapacita restaurace je 95 míst, a zadní část může být oddělena a změněna v menší prostor, vhodný k uspořádání soukromých akcí.

Bufetová snídaně je pro hotelové hosty zdarma a podává se denně v hlavní hotelové restauraci 7.00 - 10.00

Pro individuální a korporátní klienty, kteří si chtějí vychutnat snídani v soukromí a klidu, podáváme též snídaně v Business Lounge salonku na 1. patře.
Můžete si vybrat ze široké nabídky jídla i nápojů: výborné šunky, uzeniny a sýry, vajíčka, párky, domácí koláče a pečivo, jogurty, cereálie, čerstvé ovoce, zelenina a další lahůdky.

RESTAURACE

Šefkuchař pro Vás připravuje pro každou sezónu nové menu A La Carte, které nabízíme denně 11:00 – 21:30
SPECIÁLNÍ OBĚDOVÉ MENU nabízíme vždy pondělí - pátek 11:00 – 15:00

LOBBY BAR

V našem Lobby baru můžete relaxovat, vychutnat si šálek dobré kávy, sklenku vína či dobrého točeného českého piva a nebo koktejl z naší nápojové nabídky.
Lobby Bar je otevřen denně 11:00 – 22:00

LETNÍ TERASA

Letní pohodu a relax si můžete užít na hotelové terase při ochutnávce specialit z naší letní nabídky.
Pro rezervaci či jakékoli dotazy, týkající se restaurace, menu nebo speciálních nabídek, nás neváhejte kdykoli kontaktovat na e-mail: provoz@emmy.cz
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz