English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Ramada Airport Hotel Prague

Ramada Airport Hotel Prague

Praha


Ramada Airport Hotel Prague
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Přímo u letiště Praha - Ruzyně Terminál 3 je tento moderně zařízený, elegantní hotel. Klidné prostředí a maximální pohodlí v klimatizovaných pokojích poskytuje ideální ubytování pro obchodní cestující, letecké posádky, tranzitní ubytování i krátkodobé turistické pobyty.

Jednací místnost pro konference. Možnost parkování před hotelem.

Ze služeb hotelu nabízíme: parkovací místa - 250,- Kč/den, informace o příletech a odletech, hotelová směnárna, sekretářské služby - telefon, fax, kopírovací stroj 24 hodin denně, zajištění praní a žehlení prádla, hotelová taxi služba (vozy Peugeot 607).

Ubytování:Všechny pokoje jsou vybaveny vysoce funkčními protihlukovými okny, která garantují tichý a klidný pobyt.

Ubytování nabízíme v plně klimatizovaných pokojích s pohodlnými zdravotními matracemi, zatemňovacími závěsy, telefonem s přímou volbou, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem a WiFi - bezdrátovým připojením na Internet. Podle typu pokoje je hostu k dispozici sprchový kout nebo vana, velké zrcadlo a vysoušeč vlasů.

Pro bezpečnost hostů je v pokojích instalován příruční trezor, vstupní dveře jsou opatřeny bezpečnostním kartovým systémem. Celý hotel je bezbariérový.

Stravování:Moderně zařízená hotelová restaurace s kapacitou 50 míst zve návštěvníky k občerstvení a příjemnému posezení po celý den.

Od 7:00 – 10:00 hod se v klimatizované hotelové restauraci podává bohatá bufetová snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz