English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Residence 7 Angels

Residence 7 Angels

Praha


Residence 7 Angels
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Residence 7 Angels se nachází na exkluzivním místě, na pěší zóně Starého Města, jen pár kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Residence nabízí ubytování v klasických dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou rozměrů 30 až 95 m2. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní sprchou či vanou, sat TV, telefonem, lednicí, komfortním stylovým starožitným (styl La Patio) i moderním nábytkem. Plně klimatizovaná restaurace v secesním stylu nabízí klasickou českou i mezinárodni kuchyni. Na své si přijdou i milovníci ryb a dobrého českého, moravského i francouzského vína. 15% sleva do restaurace pro hotelové hosty. Každý pátek a sobota od 19:30 živá hudba.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní sprchou či vanou, sat TV, telefonem, lednicí, komfortním stylovým starožitným (styl La Patio) i moderním nábytkem. V apartmá je k dispozici i kuchyňka, pračka a myčka.

Stravování:

Snídaně je podávána v restauraci od 08:30 do 10:30.

Plně klimatizovaná restaurace v secesním stylu nabízí klasickou českou i mezinárodni kuchyni. Na své si přijdou i milovníci ryb a dobrého českého, moravského i francouzského vína. 15% sleva do restaurace pro hotelové hosty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz