English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Residence Bologna

Residence Bologna

Praha


Residence Bologna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Všechny naše standartní a vícelůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchou nebo vanou, WC, bidetem a vysoušečem vlasů), TV se satelitem a trezorem. Pokoje mají parkety, dlažbu nebo koberce a štukem zdobený strop, jsou vybaveny dobovým nábytkem a některé i klimatizací a kuchyňským koutem.  

Umístění:

Residence je výhodně umístěna v centru Prahy, ve Starém Městě. 

Budete pár minut chůze od Karlova mostu, slavného gotického mostu, jenž spojuje Staré Město s Malou Stranu, založenou českým králem a římským císařem Karlem IV. Pár minut chůze je vzdáleno i Václavské náměstí, založené za účelem obchodu s koňmi (Koňský trh), Karlem IV. v roce 1348. Aktuální jméno, Václavské náměstí, dostalo během Národního obrození v roce 1848. Rovněž i Národní Divadlo, vybudované během Národního obrození, jenž je jedním ze symbolů českého národa, či Pražský hrad, který byl založen v 9 století Přemyslovci, jsou v blízkosti naší residence. 

Ubytování:

Pokoje jsou se satelitní TV, telefonem a bezpečnostní schránkou. Koupelna se sprchou nebo masážní vanou, bidetem a fénem, je obložena mramorem. Hotel akceptuje za poplatek i domácí mazlíčky.

Stravování:

Naše restaurace s italskou kuchyní Vám připraví speciality z masa a ryb.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz