English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Residence Ječná

Residence Ječná

Praha


Residence Ječná
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Residence Ječná se skládá z osmi bytů různé velikosti, všechny jsou luxusně upraveny a zařízeny. V roce 1999 byla celá budova kompletně zrekonstruována a přebudována na elegantní rezidenční dům Ječná. V každém bytě je kuchyňský kout vybaven lednicí, mrazákem, sklokeramickou varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou, společně s nezbytným kuchyňským nádobím.Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem, fénem a pračkou se sušičkou. Služba provádí úklid ve všech bytech a společných částech domu.

Umístění:

Čtvrť, kde se tento rezidenční dům nachází, nabízí nejrůznější obchody, restaurace, rozsáhlé parky, půvabná náměstí a nachází se jen několik kroků od Václavského náměstí. Ubytování je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty.

Ubytování:

V bytě je kuchyňský kout vybaven lednicí, mrazákem, sklokeramickou varnou deskou s digestoří, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou, společně s nezbytným kuchyňským nádobím. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem, WC mísou, fénem a pračkou se sušičkou. Služba provádí úklid ve všech bytech a společných částech domu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz