English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Royal Court Hotel

Royal Court Hotel

Praha


Royal Court Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Royal Court Hotel  

Útulný tříhvězdičkový hotel Royal Court, který se nachází v samém srdci Nového Města, bude Vaším domovem během Vašeho pobytu v Praze. Royal Court Hotel je ideální pro relaxaci s rodinou nebo přáteli, ale také nabízí možnost pořádání svateb či konferencí pro malé skupiny. 

Přátelský personál recepce Vám pomůže s ubytováním se, dá tipy na výlety, rezervuje stůl v restauraci či podá informace o nejkrásnějších místech v Praze.

Snídaně formou bufetu Vás překvapí výběrem teplých jídel, pečiva, ovoce a zeleniny. Pokud budete odcházet brzy ráno a nebudete mít čas na snídani, můžete si předem objednat na recepci obědový balíček.

Po náročném dni si můžete dopřát thajskou masáž nebo zajít do sauny, kde si vychutnáte příjemnou atmosféru klidu a romantiky.

Pokud si chcete vzít svého domácího mazlíčka, vážícího méně než 15 kg, na dovolenou, jsme připraveni poskytnout Vám příležitost za malý poplatek.  Na zavčasné požádání je pro Vás vyhrazeno hlídané parkoviště za příplatek.

Děkujeme Vám, že nekouříte v pokojích našeho hotelu!

Umístění:

Nacházející se v blízkosti historického centra Prahy, v 10 minut chůze od hlavních historických zajímavostí, tříhvězdičkový  Hotel Royal Court Boutique Hotel je v zrekonstruované moderními metody budově 19. století.

Ubytování:

Každý pokoj je vybaven vším potřebným pro pohodlný pobyt: velkou pohodlnou postelí, plazmovou obrazovkou a DVD přehrávačem, čajovou soupravou, minibarem a trezorem. Bezplatné je bezdrátové připojení k internetu; televize jsou k dispozici ve všech pokojích. Úklid je denně, výměna ručníků a ložního prádla jednou za tři dny.

Stravování:

Royal Court Hotel  nabízí široký výběr jídel a občerstvení na snídani. Milovníkům zdravé výživy jsou nabízeny čerstvé ovoce, musle a jogurt.  Snídaně se podává od 7-30 do 10-30.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz