English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Sportareál Praha Satalice

Sportareál Praha Satalice

Praha

+420 721069640

Sportareál Praha Satalice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Sportareál Praha Satalice se nachází na severovýchodním okraji Prahy 9. Součástí Sportareálu je hotel, který poskytuje 10 příjemně zařízených pokojů, vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Pokoje jsou jedno až čtyřlůžkové s možností přistýlky. Maximální kapacita 50 osob. Jeden pokoj je bezbariérový.

Ubytování je vhodné pro jednotlivce i firmy, školy, sportovce, studenty, skupiny turistů, rodiny s dětmi. Pobyt přispěje k příjemně strávené rodinné dovolené, oddychovému víkendu nebo pracovní cestě.

Pro chvíle relaxace a odpočinku je k dispozici sauna, whirpool, tenisové kurty, beachvolejbalové kurty, víceúčelový kurt (nohejbal, malá kopaná, badminton) a restaurace s venkovní terasou. Okolí je vhodné k pěší turistice a cykloturistice.

Umístění:

Sportovní vyžití - tenisové kurty, beachvolejbal, in-line bruslení, petang, streetbasketball. Cyklostezky, nordic walking. Satalická obora, zámecký park Ctěnice.

15 min vlakem do centra Prahy na Hlavní nádraží nebo Masarykovo nádraží.

Ubytování:

Zařízení pokojů: wifi internet, koupelna se sprchou, WC na pokoji, možnost TV, výtah. Jeden pokoj bezbariérový.

Stravování:

Gastronomické služby: nekuřácká restaurace, venkovní terasa, snídaně, polopenze, plná penze.

Sportovce i nesportující návštěvníky zveme k posezení v nově zrekonstruované nekuřácké restauraci s venkovní zastřešenou terasou s kapacitou 50 míst. Terasa s výhledem na tenisové kurty a fotbalové hřiště. Moderní prostředí a příjemná obsluha. Návštěvníci Sportareálu mohou bezplatně využít prostorné parkoviště. Děti potěší venkovní hrací prvky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz