English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Studio pod Kongresovým centrem

Praha


Studio pod Kongresovým centrem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Lokalita Praha - Vyšehrad patří mezi nejznámější a nejvýznamnější místa Prahy. Toto místo je spojeno s bájnou pověstí. Je to historická pevnost na skále nad pravým břehem řeky Vltavy. Studio se nachází u parku a procházkou parkem můžete navštívit i historickou pevnost Vyšehrad. Do centra Prahy se snadno dopravíte tramvají nebo procházkou – chůzí dojdete k řece Vltavě do centra za 10 minut. Studio a celý dům je po kompletní rekonstrukci. Je to tichý dům situovaný do vnitrobloku, auta z ulice nejsou slyšet. Užijete si příjemný relax po návratu z procházky.

Ubytování:

Dispozice: chodba, koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a toaletou, 1 pokoj se dvěma samostatnými lůžky ( 90x200cm) a rozkládací pohovkou se zdravotní dormeo matrací (120x200cm). Studio má kuchyňský kout s vybevením: varná deska, mikrovlnka, lednice, kávovar na kapsle ( kapsle jsou k dispozici ve studiu za poplatek 1 EUR/kapsle), rychlovarná konvice, toustovač, nádobí. V ceně ubytování jsou ručníky a povlečení, toaletní mýdlo a toaletní papír.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz