English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Theatrino

Theatrino

Praha


Theatrino
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Design hotel Theatrino se nachází v centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí i Hlavního nádraží. Historické centrum města je snadno dosažitelné pěšky i tramvají.

Hotel je umístěn v krásné secesní budově s velkým divadelním a konferenčním sálem, byl otevřen v roce 2000 po rozsáhlé rekonstrukci dle návrhu rakouského architekta a malíře Haralda Schreibera.

Umístění:

 V blízkosti hotelu moderní nákupní centrum Flora či Nový židovský hřbitov, kde odpočívá i světoznámý spisovatel Franz Kafka.

Nenechte si také ujít výhled na Prahu z nedaleké Žižkovské televizní věže, a to buď z restaurace (66 m) nebo z vyhlídkové kabiny (93 m).

Ubytování:

Pokoje účelně vybavené moderním nábytkem Koupelna (vlastní příslušenství - sprcha nebo vana, WC) Televize se satelitním příjmem Minibar Telefon s přímou volbou Vysoušeč vlasů Pokojový trezor zdarma Toaletní potřeby zdarma Potřeby pro přípravu kávy a čaje
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz