English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ubytování U hladové Zdi

Praha


Ubytování U hladové Zdi
Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování U hladové Zdi nabízí možnost ubytování v historickém centru Prahy na Malé Straně s dokonalým dopravním spojením městské hromadné dopravy a přesto nabízí klidný nerušený pobyt. Apartmán je vybaven mikrovlnkou, varnou konvicí, drobným kuchyňským vybavením a sprchovým koutem, vlastním sociálním zařízením. Apartmán je v historickém domě. Plně pokryt WiFi signálem.

V ceně pobytu jsou čistě povlečené postele, svěží ručníky a mapa centra pro základní orientaci. Při uvítání Vám rádi ukážeme zajímavá a oblíbená místa, doporučíme podniky, kam je dobré si zajít na jídlo či nákup a kterým se třeba raději vyhnout. Zasvětíme Vás do toho, jak funguje městská hromadná doprava nebo kde se dá parkovat, pokud přijede autem.

Umístění:

Apartmán se nachází přímo v historickém centru hlavního města Praha. Je to jen 12 minut pěšky ke Karlovu mostu a k Národnímu divadlu stačí přejít most.

Ubytování:

Apartmán je umístěn v druhém patře, s okny do klidného dvora. V ložnici je stůl, židle a skříň, oddělené postele lze na přání přirazit k sobě. Ve vedlejší místnosti jsou je již zmíněné vybavení pro přípravu jednoduchých jídel a nápojů, umyvadlo a sprchový kout a samostatné WC.

Stravování:

Apartmán je vybaven mikrovlnkou, varnou konvicí a drobným kuchyňským vybavením. V blízkosti apartmánu se nachází celá řada restauračních zařízení. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz