English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Villa St.Tropéz

Villa St.Tropéz

Praha


Villa St.Tropéz
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Přeneste se v prostoru a čase 970 km jihozápadně do středomořského Saint Tropéz! Projděte se po dřevěném molu a sestupte do bylinkové zahrady. Zadívejte se na kvetoucí levandule, tymián či mátu. Nechte se unést provensálskou atmosférou malebných vesniček a vůní bylin. Sedněte si na zápraží francouzského stavení a pohlédněte na nedaleké vinice. Dejte si skleničku růžového vína nebo chladný džbánek oranžády. Objednejte si lehký čerstvý salát či středomořskou rybí polévku. Užijte si pohodu a odpoutejte se od denních starostí.Právě takovou atmosférou na vás dýchne nově otevřená Villa St. Tropéz, která se nachází v klidné vilové části Prahy 6 s výhledem na letohrádek Hvězda.

Velká zahradní restaurace na ploše téměř 1.000m2 spojená s barem, nedaleké zápraží vesnické usedlosti, oddělené ostrůvky v bylinkové zahradě, vnitřní oplocené parkoviště pro restaurant s kapacitou 16 osobních vozů, dětský koutek v travnaté části zahrady, to je ideální azyl nejen pro rodiny s dětmi či romantické posezení ve dvou, ale i obchodní schůzky, rodinné a jiné oslavy a díky přehlídkovému molu také různé společenské akce.V případě nepřízně počasí je k dispozici bar s prosklenou stěnou a výhledem na zahradu, Grand restaurant s velkými francouzskými okny s výhledem do zeleně a konferenční místnost pro soukromé akce či jednání. Bezbariérový přístup je samozřejmostí.Grand restaurant nabízí bohaté snídaně a mezinárodní kuchyni, zaměřenou hlavně na francouzskou a středozemní, ale pochutnáte si zde i na českých jídlech. Součástí je i velký výběr vín z celého světa, avšak opět s důrazem na vína francouzská. Degustační večery zaútočí na vaše chuťové pohárky objevováním nových chutí a harmonií vybraných chodů s vybranými víny. Koneckonců „Hledání vjemů a chutí“ - „QUAESTIO SENSUS ET APPETITUS“, to je motto Villy St. Tropéz.

Vila disponuje též ubytovací kapacitou toho nejvyššího standardu. Všech 16 pokojů je jako první vůbec vybaveno obřími 3D televizory o úhlopříčkách 42“ a 47“ s lokálními i satelitními programy, a apartmány dokonce dvěma televizory (v obývacím pokoji a ložnici). Samozřejmostí jsou koberce a minibar, vany či sprchové kouty, kávovary pro bezplatnou přípravu kávy či čaje, trezory a nechybí ani Wi-Fi vysokorychlostní připojení.Pokoje jsou rozděleny do čtyř kategorií, a to Standard suite, Superior suite, Deluxe suite a St. Tropéz suite.

K odpočinku a relaxaci slouží také vlastní Spa s vířivkou a saunou. Vlastní uzavřené a oplocené parkoviště s nočním parkováním pro hotelové hosty a přilehlá klidná ulička, z níž se vstupuje do vily, skýtají pohodlně několik desítek parkovacích míst a jsou opatřeny kamerovým systémem, dohlížejícím na bezpečnost vašich motorových miláčků. Pohled na parkovací místa je pro váš klid umožněn také z vašich pokojů, a to přímo na televizi.

Díky 2 km vzdálenému pražskému okruhu je k Ville St. Tropéz velmi pohodlný přístup z různých částí metropole, ale i přilehlých měst, jakými jsou například Kladno, Beroun apod.5 kilometrů vzdušnou čarou je vzdálen Pražský hrad, další necelé 2 km Staré město, za 5 minut se vozem dostanete na mezinárodní letiště Praha-Ruzyně. Villa St. Tropéz má takřka ideální polohu pro všechny kategorie návštěvníků.Ať  k nám už zavítáte kvůli gastronomii nebo příjemnému pobytu či relaxaci, jste u nás vřele vítáni. Náš vysoce profesionální kolektiv zaměstnanců v čele se šéfkuchařem se na vaši návštěvu upřímně těší!

Ubytování:

Naše pokoje jsou rozděleny do čtyř kategorií, dle vybavení STANDART SUITE, SUPERIOR SUITE, DELUXE SUITE a ST. TROPEZ SUITEPopis pokojů:STANDART SUITE: sprchový kout, toaleta, 3D televize, Wi-fiV ceně pokoje je snídaně formou bufetuSUPERIOR SUITE: sprchový kout nebo vana, toaleta, 3D televize, Wi-fi, fén, rychlovarná konviceV ceně pokoje je snidaně formou bufetu, welcome drinkDELUXE SUITE: sprchový kout nebo vana, toaleta, 3D televize, Wi-fi, fén, rychlovarná konvice, župan, pantofle, noční parkování v areáluV ceně pokoje je snídaně formou bufetu, welcome drink, 1 hodina sauny, 10% sleva v restauraci na jídlo ST.TROPEZ SUITE: vana, toaleta, 3D televize, blueray DVD přehrávač, Wi-fi, fén, rychlovarná konvice, kávovar nespresso, župan, pantofle, noční parkování v areáluV ceně pokoje je snídaně formou bufetu, welcome drink, láhev sektu, 1 hodina sauny, 1 hodiny vířivky, 20% sleva v restauraci na jídlo,

Stravování:

Naší filozofií není jen příjemná atmosféra, která připomíná středomořskou dovolenou ve slunné Provence, ale také pestrý výběr chutí a vůní, to vše sladěné s vhodným alkoholickým či nealkoholickým nápojem. Ano, chceme vás vtáhnout do zcela jiného světa, kde zapomenete na denní starosti a necháte se unést harmonií chutí a vjemů.

Ke skvělé chuti našich pokrmů patří naprostá čerstvost a prověřený původ všech surovin. Náš tým kuchařů v čele se šéfkuchařem Miloslavem Pišťáčkem s letitými zkušenostmi v oboru pečlivě vybral jednotlivé dodavatele surovin, z nichž sestavuje menu Grand restaurantu.

V čem jsme jiní a co vám můžeme nabídnout navíc?
Při přípravě pokrmů nikdy nepoužíváme geneticky modifikované suroviny, chemické přísady ani glutamáty. Naše koření je výhradně přírodní a neobsahuje živočišné bílkoviny ani tuky. Eliminujeme tím tedy riziko přenosu alimentárních (potravinami přenosných) onemocnění. Ochucovadla jsou vyrobena zásadně přírodní fermentací v nejvyšší kvalitě. Všechna masa, zejména drůbeží, jsou pečlivě vybírána od prověřených dodavatelů, z farem či jiných bio zdrojů.

Nevaříme jen francouzská jídla, ale i jídla světová a také typicky česká. V našem jídelním lístku najdete ke většině pokrmů i doporučená vína, aby harmonie chutí byla excelentní. Při výběru sice vynikajícího vína, leč nevhodného k danému jídlu, je výsledný chuťový efekt velmi špatný. Proto naši sommeliéři vybrali ke každému pokrmu ta nejvhodnější vína, aby váš gurmánský zážitek byl dokonalý. A protože někdy máte chuť na bílé víno, jindy na růžové či červené, můžete si nejprve zvolit víno na pravé straně menu a k němu si vybrat ten nejvhodnější pokrm.

Menu jsme pro vás sestavili tak, aby si všichni zákazníci měli možnost vybrat dle své chutě a nálady. Rozhodli jsme se také každý měsíc obměňovat jídelní lístek s tím, že favorizované pokrmy na něm zůstanou a některé budou vyměněny. Stálý zákazník Grand restaurantu si tedy bude moci objednat své oblíbené jídlo nebo vyzkoušet něco nového.

„Hledání vjemů a chutí“ - „QUAESTIO SENSUS ET APPETITUS“ je koneckonců naše motto a vy jste k nám kvůli němu jistě zavítali. Objevujte tedy s námi nové vjemy, chutě a vůně. Náš tým udělá vše pro to, abyste od nás odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli!

 

Přejeme vám dobrou chuť!

Váš Grand Restaurant
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz