English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Volcano Spa Hotel

Volcano Spa Hotel

Praha


Volcano Spa Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostům je k dispozici rozsáhlé fitness a wellness centrum, spa zone. Pobyt ve stylovém Volcano Spa Hotelu, je ideálním místem pro milovníky přírody a zdravého životního stylu. Všechny pokoje jsou komfortně a originálně designově zařízeny. Součástí vybavení pokojů je mezinárodní satelitní TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl s kancelářskou židlí, věstavěná skříň, telefon s přímou volbou, minibar, trezor DIGI Laptop, bezpečnostní zámky a nehořlavý koberec. Koupelny mají vanu nebo sprchu a jsou vybaveny fénem.

Umístění:

V okolí Volcano Spa hotelu najdete mnoho zajímavostí. Snadno dostupná je přírodní rezervace Prokopské údolí, které zahrnuje údolí na jihozápadě Prahy. Přírodní rezervace zaujímá území mezi Jinonicemi a Zlíchovem na obou stranách Prokopského údolí včetně vrchu Děvína a okolních kopců zvaných Dívčí hrady (Dívčí hrady je také název čtvrti severně od Děvína). Národní přírodní památka Požáry, národní přírodní památka Dalejský profil, národní přírodní památka U Nového mlýna, přírodní památka Opatřilka - Červený lom, přírodní rezervace Prokopské údolí, přírodní památka Ctirad.

Ubytování:

Hotel má nekuřácké pokoje a jeden z pokojů je upraven pro hendikepované hosty s bezbariérovým přístupem. V luxusní koupelně Vás ráno pohladí paprsek denního světla. Všechny pokoje nabízí hostům dostatečný prostor jak pro relaxaci, tak i práci a to vše s výhledem do přírody. 

Stravování: Menu ve Volcano Grill House se mění každou sezonu, aby reflektovalo náš závazek k servírování nejčerstvějších produktů, které jsou k dispozici. Při přípravě našich pokrmů se snažíme uplatňovat moderní metody a technologie přípravy pokrmů a také kombinovat a využívat nejlepší dovážené suroviny a kvalitu domácích produktů, masa a ryb v naší nabídce. Jsme přesvědčeni, že čím lepší je kvalita použitých surovin, tím působivější je konečný výsledek. Věříme, že spojením originální kuchyně, spolehlivého servisu, inspirujícího prostředí a příjemnou atmosférou Vám připravíme jedinečný zážitek. © Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz