English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Prešovský > Nová Lesná > Hotel Amalia

Hotel Amalia

Nová Lesná


Hotel Amalia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Amalia Vám nabízí ve svém nevšedním prostředí pohodlí a oddych po aktivně stráveném dni ve Vysokých Tatrách a blízkém okolí. Profesionální a úslužný personál je připravený poskytnout Vám širokou škálu hotelových služeb. Komplexní ubytovací, gastronomické, relaxační a další služby, dokáží uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. K dispozici je celkem 19 pokojů a 3 apartmány. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vším na co jsou dnešní hosté zvyklí. Ve stylové restauraci se podávají místní a italské speciality, samozřejmostí je pestrá nabídka kvalitních vín. Odpočinout si můžete v relaxačním centru s atypickým vyhřívaným bazénem s protiproudem a masážními tryskami, finské a parní sauně nebo hydromasážní vaně. Pro naše nejmenší hosty jsme vytvořili příjemný dětský koutek. V areálu hotelu je bezplatné, prostorné, hlídané parkoviště. Pro firemní klientelu je připravena konferenční místnost s kapacitou 47 osob. Je vybavená dataprojektorem, flipchartem a zpětným projektorem. Výhodou u firemních akcí je uzavření hotelu a tím zaručená maximální diskrétnost.

Ubytování:Hotel nabízí ubytování v komfortních pokojích s celkovou kapacitou 47 lůžek. K dispozici je celkem 19 pokojů, z toho 4 jednolůžkové, 6 dvoulůžkových, 1 třílůžkový, 5 čtyřlůžkových pokojů a 3 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, telefonem, vysokorychlostním připojením na internet. 1 pokoje je bezbariérový a též struktura hotelu je přizpůsobená pro imobilní hosty.
Stravování:V hotelové restauraci nabízíme italské i místní speciality na vysoké úrovni. V zimních měsících Vám zpříjemní chvíle vkusně řešený krb. V letních měsících se určitě vychutnáte příjemnou atmosféru při posezení na letní terase, která nabízí lahodné speciality z grilu. Prostory restaurace jsou vhodné k uspořádání různých společenských a rodinných setkání, svateb nebo např. firemních akcí. Nás personál Vám připraví slavnostní tabuli na úrovni. V naší kavárně si můžete vybrat z bohaté nabídky italských káv. Neodoláte jejich jedinečné chuti, obzvlášť v kombinaci s vybranými zákusky z naší vlastní výroby.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz