English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Prešovský > Poprad > Vila Mery***

Vila Mery***

Poprad


Vila Mery***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytujte se ve "VILA MERY" - v klidném prostředí nábřeží řeky Poprad, jen 2 minuty autem od vodního parku Aquacity. Zažijte tichý relax na lehátku naší rozlehlé zahrady a to přímo v srdci města Poprad. Dopřejte dětem skluzavky, houpačky, trampolínu a travnatý koberec v našem dětském ráji. Poprad a Vysoké Tatry jsou centrem letní a zimní turistiky.
      

Přivítají Vás známé wellnes centra a lyžařská střediska Vysokých a Nízkých Tater, Národní park Slovenský ráj a množství turistických atrakcí. Město má bohatou historii a široké možnosti pro kulturně-společenský život.
 

Prostorné dvoupokojové apartmány až 50m2 nebo apartmánové pokoje (do 30 m2) pestré snídaně, internet, parkování, ubytovací poplatek, rozlehlá zahrada, gril, i dřevo na gril, sleva do Aquacity 15% - to vše je u nás zahrnuto v ceně ubytování.

Umístění:

Penzión Vila Mery sa nachadza len 3 minúty peši od centra mesta Poprad.

Ubytování:

Ponúkame ubytovanie pre obchodných cestujúcich, rodiny alebo skupiny počas celého roka s parkovaním na stráženom pozemku v areály vily. Penzión Vila Mery Vam ponuka možnosť vyberu izieb podľa Vašich požiadaviek. K dispozícii su jednoposteľové a dvojposteľové izby, ktoré majú samostané vchody. Pre náročnejších a väčšie skupiny ľudí ponúkame apartmány LUX s balkónom. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz