English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Jurko

Stará Lesná


Chata Jurko
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Chata Jurko se nachází ve Vysokých Tatrách v obci Stará Lesná blízko horského potoka. U chaty je venkovní posezení s ohništěm u potoka a velký altán se zahradním krbem s možností posezení a grilování. Pro děti máme připravenou dětskou židličku, postýlku a venku houpačku.

Chata Vám nabízí ubytování s kapacitou 8 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (koupelnu, toaletu). Jeden z pokojů má také masážní vanu. Samozřejmostí je kompletně zařízená kuchyň na přípravu vlastní stravy a společenská místnost s krbem, televizorem, satelitem a posezením. Zde můžete relaxovat u praskajícího ohně v krbu.
Umístění:Na výletě u nás můžete navštívit Vysoké Tatry (procházky, turistika i lyžování). Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi i skupinky turistů.
Ubytování:Chata poskytuje ubytování v 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má separátní WC a koupelnu. V jedné z koupelen je masážní vana.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz