English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Kontakt wellness hotel

Stará Lesná


Kontakt wellness hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Kontakt Wellness Hotel **** v Staré Lesné pod štíty Vysokých Tater, obklopen nádhernou horskou přírodou je ideální volbou pro relaxační wellness pobyty, rodinnou dovolenou, konference, školení a teambuildingové pobyty.

Výjimečný vitální svět se rozprostírá na ploše 1000 m2 a nabízí návštěvníkům 7 saun a relaxačních místností, bazén, jacuzzi bar s vířivkami, masáže a SPA procedury. Pohodlné ubytování v 39 pokojích, konferenční sál, gurmánská restaurace a pestrá nabídka sportovních a relaxačních aktivit pro děti i dospělé Vám zaručí výjimečné zážitky ve Vysokých Tatrách.

Vychutnejte si MALÝ KOUSEK RAJA jedině v KONTAKT WELLNESS HOTELU ****.
Ubytování:

Kontakt Wellness Hotel **** v Staré Lesné Vám nabízí ubytování v pohodlných pokojích a stylových apartmánech. Kapacita ubytování: 28 dvoulůžkových pokojů; 6 třílůžkových pokojů; 1 čtyřlůžkový rodinný pokoj; 2 dvoulůžkové apartmány; 1 třílůžkový apartmán. Vybavení pokojů: minibar, televize, trezor, telefon s přímou volbou, rádio, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, fén, župan, pantofle.

Stravování:V naší restauraci nejen umlčíte hlad, ale dokonce roztančí své chuťové pohárky. Profesionální tým vedený šéfkuchařem pro Vás kromě tradičních Slovenská dobrot, wellness jídel a zahraničních specialit pravidelně chystá novinky a sezónní delikatesy.

Své oblíbené jídla a drinky si můžete vychutnat spolu s výhledem na okolní přírodu na letní terase, v příjemném a hřejivém prostředí u krbu v Lobby baru, v Jacuzzi baru či v tematickém Golf lounge.

Maximální komfort Vám nabídneme v Jacuzzi baru, kde si můžete vybrat z pestré nabídky míchaných nápojů a smoothies přímo z pohodlí vířivek, nebo na lehátku u bazénu.

Pokud dáváte přednost familiárnejším akcím, nabízíme Vám možnost zorganizovat akci ušitou na míru - posezení v salonku nebo grill party v tradiční kolibě, která je svým vybavením opravdu unikátní.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz