English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec

Starý Smokovec


Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Palace Grand nabízí ubytování v 19 dvoulůžkových luxusních pokojích. Hotel Palace Grand je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Z pokoje, ke kterému patří vlastní balkon, budete mít nezapomenutelný výhled přímo na Lomnický Štít. Standardně můžete využívat bazén, ricchochet, a různé procedury, všecko v rámci našeho koupelového komplexu. Ke komplexu patří také stylově vybavená restaurace.
Umístění:Hotelový komplex se nachází ve významním rekreačním středisku Smokovce, v centrální oblasti Vysokých Tater. Smokovce poskytují návštěvníkům nepřeberné množství rekreace. Ať už se jedná o výbornou a kvalitní kuchyni, základnu pro vysokohorskou turistik nebo možnosti rekreace v koupelovém středisku. V okolí se nachází další turistická centra, jako například Hrebienok (turistické a lyžařské centrum, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnice.
Ubytování:Hotel Palace Grand nabízí ubytování v luxusních dvoulůžkových pokojích.kde je každý vybaven balkonem, minibarem, plazmovou televizí a hlavně, překrásným výhledem na Lomnický Štít.
Stravování:Součástí hotelového komplexu je restaurace Svišť. Restaurace je situována přímo v areálu s příjemným dřevěným interiérem a výbornou slovenskou i zahraniční kuchyní. V letních měsících je možné využít vyhřívanou letní terasu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz