English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Prešovský > Starý Smokovec > hotel PALACE

hotel PALACE

Starý Smokovec


hotel PALACE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nově zrekonstruovaný hotel Palace se nachází v překrásném prostředí v centru Nového Smokovce a nabízí ubytování v příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech.
Umístění:Hotelový komplex se nachází ve významním rekreačním středisku Smokovce, v centrální oblasti Vysokých Tater. Smokovce poskytují návštěvníkům nepřeberné množství rekreace. Ať už se jedná o výbornou a kvalitní kuchyni, základnu pro vysokohorskou turistik nebo možnosti rekreace v koupelovém středisku. V okolí se nachází další turistická centra, jako například Hrebienok (turistické a lyžařské centrum, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnice.
Ubytování:Nově zrekonstruovaný hotel Palace se nachází v překrásném prostředí v centru Nového Smokovce a nabízí ubytování v příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Ke komplexu patří také stylově vybavená restaurace. V komplexu můžete využívat bazén, ricchochet a různé lázeňské procedury.
Stravování:Součástí hotelového komplexu je restaurace Svišť. Restaurace je situována přímo v areálu s příjemným dřevěným interiérem a výbornou slovenskou i zahraniční kuchyní. V letních měsících je možné využít vyhřívanou letní terasu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz