English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmany Belveder

Tatranská Lomnica


Apartmany Belveder
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Belveder jsou situovány v překrásném prostředí Vysokých Tater, v atraktivní části Tatranské Lomnice v blízkosti lyžařského areálu jen 350 m od kabinkové lanovky na Lomnický štít a lyžařského střediska SKI CENTRUM Tatranská Lomnica s nejvýše položenou a zároveň nejdelší sjezdovkou na Slovensku, která je garancí nejlepší lyžování.

V létě jsou jedinečné místem pro uskutečnění vyhlídkových výletů lanovkou i výletů po zajímavých turistických trasách. Tatranská Lomnica leží přímo pod úpatím Lomnického štítu, který je dostupný visutou lanovkou.

Apartmány poskytují ubytování v moderních a pohodlně zařízených apartmánech s kapacitou 40 lůžek v 10 apartmánech. Jsou vybaveny sprchou a WC, SAT TV a kuchyňským koutem. V apartmánu je možné ubytování se zvířetem za poplatek. Bezplatné WIFI zóna je v celém apartmánovém domě. V prostorách apartmánového domu se nachází restaurace. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro skupiny přátel a párů.

Umístění:ATRAKCE V OKOLÍ

 

Ø (16 km) AquaCity (www.aquacity.sk) nabízí vodní svět s termální vodou, množstvím stylových saun, masáží, bazénů a tobogánů.

Ø Pohoří Tatry, Slovenský Raj, Pieniny: to je množství horských turistických tras a atrakcí, které Vám vyplní volný čas.

Ø (9,1km) Vyzkoušejte si golf - 23 jamkové golfové hřiště vzdálené jen 1 km

Ø V blízkém okolí je kuželna, kina, tenisové kurty, kluziště, možnost rybolovu, jízda na koních, horolezecká stěna ....

Ø (16 km) V blízkém Popradu možnost nákupů: TESCO, Hypernova, MAX, Lidl, Kaufland

Ø Široký výběr možností lyžovania- dopravte se až do výšky 2200 m.n.m., do Lomnického sedla, a Proveďte lyzi 5,5 km dlouhou sjezdovku s převýšením neuvěřitelných 1300 m.

Ø (4km) Noční sáňkování a lyžování, běžecké lyžování a bruslení, zda skijoring - vzrušující jízdu na lyžích za koněm.LYŽAŘSKÉ STŘEDISKAØTatranská Lomnica 888 m.n.m.
Nabízí dva areály - areál Lomnické sedlo a areál Jamy.

        Areál Skalnaté pleso 1750 - 2200m patří mezi to nejlepší na Slovensku: je to nejvýše položené středisko sjezdového lyžování a je na úpatí Lomnického štítu (2634 m). Jeho dvě 'černé' sjezdovky poskytují nevšední zážitek z jízdy i nejzkušenějším lyžařům.

        Areál Jamy (zasněžované, i večerní lyžování) je menší středisko, které svojí členitostí poskytuje příjemný zážitek z jízdy i zkušeným lyžařům. Celodenní lístek (2006) - 640/380 Kč. 6 denní lístek (2006) - 3300/1980 Kč

ØBachledova dolina - Jezersko (zasněžované) - 1.160 m.n.m. - Je ideálním místem pro rodinnou lyžovačku nabízí čtyři lyžařské vleky pro méně náročné i náročnější lyžaře. Půjčují se i skútry. Středisko má 8 sjezdových tratí od 480 m do 1830 m délky a 3 běžecké tratě: Hřeben 5.000 m, Jezero 8.000 m, Dolina 6.000 m. Celodenní lístek (2006) - 299/249 Kč a 6denní lístek (2006) - 1700/1400 Kč !!!

ØŽdiar - Strednica 900 m.n.m. - 10 km (zasněžované, i večerní lyžování) - určeny zejména pro začátečníky a nenáročné lyžaře a pro rodiny s malými dětmi. Je zde otevřena dětská lyžařská školka, lyžařská škola pro dospělé začátečníky. Středisko má 7 vleků. Maximální převýšení je 90 m. Celodenní lístek (2006) - 390/340 Kč a 6denní lístek (2006) - 2280/1980 KčPŘÍRODNÍ ATRAKCEØTANAP (Tatranský národní park) - nejmenší velehory světa. Okolní prostředí křižuje více než 600 km značkovaných vysokohorských turistických chodníků a více než 160 km cykloturistických tras, které se liší obtížností od extrémně drsných, až po velmi mírně, dosahuje výšky až 2503 m.n.m. Méně nároční návštěvníci absolvují procházky a výstupy k průzračným tatranským plesům a vodopádem. Až 12 vysokohorských chat nabízí turistům odpočinek na těchto trasách. Pro dobrodružných a náročnější návštěvníky jsou k dispozici horolezectví, skialpinismus, paraglyding, rafting a vyhlídkové lety.

ØPIENAP (Pieninský národní park) - objevíte zde nádhernou scenérii národního parku a nespoutanou sílu divoké řeky Dunajec s jejím pověstnými splavy na vorech.

ØNPSR (Národní park Slovenský ráj) - Na poměrně malém, ale překrásném krasovém území, najdete řadu přírodních zvláštností: zpřístupněn svět soutěsek, roklin, kaňonů a jeskyní s výbornými výhledy. Přechod roklemi po žebřících vedle vodopádů je nezapomenutelný. Skutečný přírodní ráj.JESKYNĚØ Belianská jeskyně, Važecká jeskyně, Téměř evropskými a světovými unikáty jsou dvě jeskyně v sousedním regionu Gemer: Dobšinská ledová jeskyně a Ochtinská aragonitová jeskyně.JÍZDA NA KONIØ ŠARPANEC - salaš, Kežmarok - ranč - relaxační túry na koních, škola ježděníRYBOLOVØ lovné rybníky - Kežmarok, Vrbov (kapr, sumec, štika, candát, cejn, úhoř, tolstolobik, amur), řeky - Poprad, Dunajec, Hornád a BeláTERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ rafinacíØVrbov - 7 bazénů včetně masážního, z toho 3 dětské, tobogány. Teplota vody v bazénech 26-38 ° C. Voda se vyměňuje 2x / 24 hod, v masážním bazénu každé 2 hod. Termální minerální voda má blahodárné účinky na pohybové a nervové ústrojí, dýchací a kardiovaskulární systém.

ØVyšné Ružbachy - Lázně Vyšné Ružbachy - vyvěrá v nich 14 termálních pramenů. Mocné léčivé prameny příznivě působí na celkovou regeneraci organismu psychickou i fyzickou. Zdejší zvláštností je léčivé zřídlo Kráter. Průměru 20 m je největším travetrínovým jezerem na Slovensku. K travertinu se váže další atrakce - galerie travertinových soch, která se nachází v prostorách bývalého lomu.

ØAquaCity Poprad - přivádí vodu z hloubky 1300 m a díky moderním technologiím s využitím UV filtrace je dokonale čistá a téměř bez chlóru. Léčivé účinky teplé vody a minerálů pomáhají nervové soustavě, krevnímu oběhu a při bolestech kloubů. Nabízí 3 venkovní, 1 vnitřní plavecký bazén a 1 relaxační bazén s perličkovými sedadly a lůžky, gejzírem, vodním hřibem, chrliči, masážními tryskami, houpacím zvonem. Kryocentrum s teplotou minus 200 ° C, vitální svět se 6 aromasauny a sněžnou jeskyní. Pokud máte rádi adrenalin, v nabídce jsou atrakce jako tobogány a naprostou atrakcoiu je black hole (černá díra) s ďábelskou jízdou v tunelu s laserovými světly, který Vám dá potřebnou dávku energie.Kulturně historické památkyØSpišský hrad - jeden z největších hradů Evropě, byl místem natáčení mnoha hollywoodských filmů

ØKežmarok (MPR) - město s bohatou historií a světoznámým Evropské festivalem lidových řemesel. Na jeho starobylém náměstí navštivte Kežmarský hrad, evangelické kostely, Baziliku sv. Kříže, renesanční zvonici, dřevěný artikulární kostel, Lyceum s jednou z největších školních knihoven ve střední Evropě, radnici, muzeum, galerii

ØSpišská Sobota (MPR) - historicky nejstarší a nejvýznamnější část města Poprad. Je klenotnicí architektonických umělecko-historických památek. Centrum, pro svůj neporušený, středověký urbanistický charakter, bylo prohlášeno za MPR. Nejvzácnější je interiér Kostela sv. Juraje. Evropské umělecké dílo je hlavní pozdně gotický oltář sv. Jiřího z r.1516 od Mistra Pavla z Levoče.

Ø Levoča (MPR) - historická metropole Spiše se svými kulturně-historickými památkami patří k nejvýznamnějším klenotem na Slovensku. V listinách se poprvé vzpomíná v r. 1249. Vrcholem je nejvyšší gotický oltář světa (vrcholné dílo Mistra Pavla z Levoče vedle jiných 10 gotických a renesančních oltářů v tamním Chrámu sv. Jakuba). Neogotický kostel na Mariánské hoře - nejvýznamnější poutní místo na Slovensku.

Ø Podolínec (MPR) - jedno z nejstarších spišských měst. V r. 1412 bylo svobodné královské město. Klášter a kostel piaristů z r. 1615 se vzácnými nástěnnými malbami je patrový s nárožními baštami v barokním slohu.

Ø Červený Kláštor - Kartuziánský klášter (muzeum) Pieninský národní park, splav Dunajce na vorech

Ø Ždiar - dřevěné domy, folklór, lidové zvyky a tradice

Přírodní muzeum lidové architektury (skanzen): Stará Ľubovňa, Pribylina, Ždiar, OsturňaMuzea:

Ø Kežmarok - Muzeum bytové kultury, Městská galerie
ØTatranská Lomnica - Muzeum TANAP-u, Expozice tatranské přírody
ØŽdiar - Etnografické muzeum
ØSpišská Belá - Muzeum J.M.Petzvala
ØPoprad - Podtatranské muzeum, Dům fotografie, Tatranská galerie
ØRužbachy - Přírodní sochařské muzeum (přes 100 soch z travertinu)
Ubytování:Apartmán - apartmán s jednou ložnicí: Ubytování v apartmánu vhodné pro 2- 4 osoby. Apartmán se skládá z předsíně se šatnou, ložnice s manželskou postelí, obývací místnosti s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT a kuchyňským koutem s lednicí. Apartmán mě samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.
Stravování:Možnost vlastní přípravy jednoduchých jídel přímo v apartmánovém domě. Kuchyňský kout obsahuje dres, základní inventář, lednička, rychlovarná konvice a mikrovlnka. Součástí není dvojplotna.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz