English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Jesenský

Tatranská Lomnica


Penzión Jesenský
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Jesenský - vila bývalého významného uherského aristokrata s nezapomenutelnou atmosférou počátku minulého století v kombinaci se současností se nachází se v historické části Tatranské Lomnice v sousedství nově vybudovaného lyžařského střediska.  Penzion se nachází uprostřed parkové zahrady, kterou protíná horský potok s jezírkem.
Zařízení poskytuje ubytování se snídaní pro 60 osob. Je vhodné k pobytu mladých rodin a větších skupin, specializuje se na poskytování ubytování pro turisty a rekreačních horolezců. Služby, které nabízí penzion Jesenský jsou následovné: Wifi zdarma, bohaté snídaně formou bufetu, parkování zdarma, úschovna lyží, společenské prostory vhodné pro zábavu, kulečník a společenské hry, kryté tenisové kurty - 20 m, veřejně přístupná krytá plovárna - 100 m, služby horského vůdce. Wifi zdarma, bohaté raňajky formou bufetu, parkovanie zdarma, úschovňa lyží, spoločenské priestory vhodné na zábavu, biliard a spoločenské hry, kryté tenisové kurty – 20 m, verejne prístupná krytá plaváreň – 100 m, služby horského vodcu.
Umístění:

Penzión Jesenský leží uprostred nádhernej a udržiavanej lesnej parkovej zelene. Z niektorých okien máte nádherný výhľad na Lomnický štít.

Ubytování:

Dvoulůžkový pokoj - 1. kategorie obsahuje vždy čistou vlastní koupelnu s WC. Naše moderně vybavené pokoje a pohodlné postele vám poskytnou během pobytu komfort a pohodlí. Interiér Penzionu skrývá množství loveckých trofejí, sbírku lyží, je vkusně a účelně zařízený. Prostorná společenská místnost umožňuje prožít příjemné chvíle v kruhu svých přátel a rodiny. Vychutnejte si bohaté bufetové stoly v prostorách moderně vybavené jídelny.

Stravování:

V cene ubytovania sú raňajky formou bohatého bufetu. Nemáme klasickú kuchyňu, ale v blízkosti sú rôzne stravovacie zariadenia za rozumné ceny. Pár minút pešo je supermarket, cukráreň a kaviarne
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz