English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Prešovský > Veľký Slavkov > VYSOKÉ TATRY - Veľký Slavkov - Apartmány , Štúdia

VYSOKÉ TATRY - Veľký Slavkov - Apartmány , Štúdia

Veľký Slavkov


VYSOKÉ TATRY - Veľký Slavkov - Apartmány , Štúdia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Komplex nabízí neobyčejný klid a relax, ale jeho poloha ho předurčuje i pro bohaté sportovní vyžití pro aktivní druh dovolené. Vybavení: V areálu naleznete dětské prolézačky a skluzavky také pro klienty jsme připravili posezení při venkovních krbů v zakrytých altánech. Také je možnost využití blízkého fotbalového hřiště. V areálu Tatry Holiday se nachází restaurace, která nabízí možnost zakoupení snídaní, obědů a večeří. Ubytování: Možnost ubytování ve vilkách, domcích v apartmánech nebo studiích. Na ubytováni vás rádi přivítáme v naší recepcí kde vám nabídneme i informační materiálu a kde si budete moci koupit i nějaký suvenýr.

Umístění:Sport a zábava V areálu najdete dětské prolézačky a skluzavky také pro klienty jsme připravili posezení u vnějších krbech v zakrytých altánků. Možnost využívání fotbalového hřiště, který se nachází v bezprostřední blízkosti resortu.

Do vzdálenosti 30 km můžete využít kola, lyže, koupání, jízdu na koních, muzea, galerie, tenis, kina, zimní stadion, paragliding, splavování a rafting v Pieninách a bezpochyby největším lákadlem je blízkost turistických stezek, které nabízejí Vysoké Tatry av Popradu nejekologičtější aquapark AQUACITY vzdálený 4km od Popradu.

Letní turistika: - turistické stezky a horské trasy - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmořské výšce 2634 metrů nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na světě - procházky - pro milovníky přírody jsou zde úžasné lesy, jezera a plesa, nemluvě o bohaté kulturní historii, mnoha památkách a historicky významných místech - cykloturistika - přes obec prochází cykloturistické trasy až k vysokotatranské chodníkem Lomnický golfový klub je vzdálen pouze několik minut, nabízí 18- jamkové hřiště s jednou z nejpozoruhodnějších perspektiv na světě.

Zimní turistika: - lyžování - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy-Tatranská Lomnica 11 km, Lopušná dolina 15 km, Štrbské Pleso 18 km, Ždiar 30 km. Bruslení na zimním stadionu v Popradu - 3 km. Pokud toužíte po odpočinku či zábavě, po slunci či sněhu neváhejte a objednávejte pro své klienty nebo i pro vás svou dovolenou v lůně nádherné přírody.
Ubytování:

Apartmány Tatry Holiday

2-lôžkové štúdiá s možnosťou prísteliek (veľkosť obytnej plochy 48 m²).

V štúdiu sa nachádza 1 x manželská posteľ + 2 x možný prístelok, TV. Kuchynský kútik chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, balkón. Internetová prípojka.

4-lôžkové aparmtány s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 58-80 m²).

Zloženie apartmánu: 4-lôžkový apartmán: 1 x spálňa s 2 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 lôžkami + možné 2 prístelky, TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC. Internetová prípojka.   6-lôžkové aparmtány s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 78 m²).
Zloženie apartmánu: 2 x spálňa s 3 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 prístelkami, TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC. Internetová prípojka.   

Stravování:

V apartmánech se nachází kuchyňka kde je možné si připravit jednodušší jídla. Možnost doobjednání snídaně, polopenze či plné penze. Stravování je poskytováno v restauraci, která se nachází v resortu ubytovacího zařízení APLEND. Restaurace Salaš nabízí slovenské speciality, nevyjímaje jídla evropského stylu stravování v atraktivním prostředí na způsob slovenské jizby, loveckého salonku s krbem a letní terasy. Pro nejmenší nabízí vnitřní i venkovní dětský koutek.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz