English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Beroun > Hotel NA OSTROVĚ

Hotel NA OSTROVĚ

Beroun


Hotel NA OSTROVĚ
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Na Ostrově nabízí ubytování různě velkých pokojích a apartmánech, některé pokoje mají balkon. K objektu patří i hlídané a monitoravné parkoviště pro 25 osobních aut, podzemní garáže pro 12 aut a parkoviště pro 3 autobusy.

Recepce poskytuje tyto služby: směnárna, prodej drobného zboží, trezor, fax. Dále je ve vestibulu recepce internetový koutek.

K dispozici je 6 konferenčních sálů s kapacitou od 6 do 130 osob. Po celém hotelu vč. pokojů je bezplatné bezdrátové připojení „WiFi“ na internet.

Umístění:Poloha hotelu je ideální k uskutečnění řady výletů po okolí a návštěvě mnoha kulturních památek např. hrady a zámky (Karlštejn, Křivoklát, Točník a Žebrák, Hořovice), sklárna Nižbor, apod. Sportovní vyžití je možné na zimním stadionu (součástí hotelu), fotbalovém stadionu, volejbalové hřiště (venkovní i kryté), tenis (venkovní i hala).

V těsném sousedství je aquapark Tipsport Laguna vč. bazénu, atrakcí a relaxační zóny. Své tělo je možné potrápit v blízkém fitnes centru Tyran.

Ubytování:Hosté mohou využít jedno, dvou a vícelůžkové pokoje, 4 apartmány.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, satelitní televizí. Některé pokoje mají balkon. Celý hotel je přístupný bezbariérově, vč. 2 speciálních bezbariérových pokojů.

Stravování:Stravování je možné v hotelové restauraci (90 míst), sále H.Matisse (92 míst) a SNACK BARU (32 míst).© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz