English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Beroun > Hotel O.K. 1***

Hotel O.K. 1

Beroun


Hotel O.K. 1
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Všechny pokoje v Hotelu OK1 jsou vybaveny psacím stolem, koberci, koupelnou se sprchovým koutem a TV. Pro tělesně postižené máme bezbariérový pokoj, rodinný pokoj je využíván hlavně v době prázdnin. Sportovní vyžití - fitness v hotelu pro hosty zdarma.

Umístění:

Beroun je výchozím bodem pro mnoho výletů do okolí, navštívit můžete např. hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, chráněnou krajinnou oblast Český kras, cyklisté mohou využít několik cyklostezek (nabízíme možnost úschovy kol) atd. 

Koupání

V létě je možné se vykoupat ve venkovním bazénu, vzdáleném 5 minut pěšky od hotelu. 

 Koněpruské jeskyně

Zajímavým a obohacujícím výletem je cesta ke Koněpruským jeskyním, které leží ve středních Čechách 7 km jižně od Berouna v chráněném území Český kras. Tento zajímavý výlet se dá spojit s prohlídkou nedaleko ležících hradů Křivoklát a Karlštejn.

bližší informace naleznete zde

Naučná stezka Zlatý kůň

K méně náročným poznávacím výletům patří naučná stezka Zlatý kůň. Stezka vede přímo od východu z jeskyní. Je dlouhá 3,5 km a udává se, že ji lze ujít za cca 90 minut.

bližší informace naleznete zde

Rozhledna Děd

K dalším výletům patří procházka krásnou přírodní scenérií na vrchol kopce, na kterém se tyčí krásná zachovalá rozhledna Děd. Výšlap se může zdát pro někoho náročným, ale výhled, který se Vám na vršku rozhledny naskytne, za námahu stojí.

Muzeum Český kras

Pokud nepatříte mezi obdivovatele toulek po přírodě. Nechte se zlákat krásnou expozicí Český kras, jeho příroda i první osídlení. Dějiny řemesel města Berouna, Pamětní síň Václava Talicha a Jana Preislera. To vše a mnohem víc Vás čeká v muzeu Český kras.

bližší informace naleznete zde

Ubytování:

K ubytování v hotelu nabízíme jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje . Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě.

Stravování:

Ubytovaným hostům nabízíme  celodenní barový servis. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz