English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Beroun > Hotel Verona Mea

Hotel Verona Mea

Beroun


Hotel Verona Mea
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Zveme vás do Hotelu Verona Mea umístěném v centru královského města Beroun. Hotýlek s rodinnou atmosférou nabízí pohodlné ubytování v 9 dvoulůžkových, 1 jednolůžkovém a 1 rodinném pokoji pro čtyři osoby. Všechny pokoje byly v roce 2008 kompletně zrekonstruovány a jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, zdarma připojení k WiFi. Parkování je možné v nedalekém parkovacím domě. Motorky a kola je po dohodě možné parkovat na vnitřním dvoře hotelu. Bufetová snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.

Umístění:

Královské město Beroun se nachází na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí - Českého krasu a Křivoklátska. Beroun je vyhledávanou turistickou lokalitou, a to nejen díky historickým památkám a překrásnému okolí, ale zaujme i bohatou kulturní a sportovní nabídkou.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových, 1 jednolůžkovém a 1 rodinném pokoji pro čtyři osoby. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, v celém hotelu je možnost zdarma připojení k WiFi. Parkování pro motorkáře a cyklisty je možné v uzavřeném dvoře v zadní části hotelu. Osobní automobily je možné parkovat jak v České ulici přímo před hotelem, trvale sledované městským kamerovým systémem, tak v nedalekém parkovacím domě.

Stravování:

RESTAURACE JE AKTUÁLNĚ V REKONSTRUKCI.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz