English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension Hetlín

Černíny


Pension Hetlín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Pension Hetlín se nachází ve Středních Čechách přibližně 20 km na jih od Kutné Hory směrem ke Zruči nad Sázavou v obci Hetlín v lesnaté krajině v objektu zrekonstruovaného bývalého hostince na okraji obce. Ubytování je vhodné pro letní rekreaci pro milovníky přírody, turisty, cykloturisty, houbaře, sportovce, seniory i rodiny s dětmi k prožití příjemné dovolené. Oblast je vyhledávaná pro možnosti využití turistických a cykloturistických tras po blízkém a vzdálenějším okolí a pro množství kulturních a historických památek.

Společenský sál na dovolenou V přízemí penzionu je vesnický hostinec se sálem , nabízející základní nápoje a občerstvení. Intimitu při menších oslavách Vám zajistí salonek v původních prostorách s klenutým stropem. Prostor sálu je vhodný k pořádání různých seminářů, výstav, firemních školení, ale i ke kulturním a společenským aktivitám.

K dispozici je bazén o rozměru 8x4 m a půjčovna kol s možnost úschovy vlastních kol. Dvůr a zahrada k apartmánu na pronájem na dovolenou Dvůr se zahradou může sloužit k nerušenému posezení s přáteli. Příjemné soukromí je ideální pro organizované skupiny nebo k delšímu pobytu. V penzionu je možnost připojení na internet ! Ubytovaní hosté májí zajištěno před objektem parkovací místo. Penzion je nekuřácký.
Ubytování:V objektu je umístěno 7 prostorných apartmánů s kapacitou 2 až 4 lůžka s možností přistýlky s vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou a WC.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz