English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Horoměřice > relax-park Modrá stodola

relax-park Modrá stodola

Horoměřice


relax-park Modrá stodola
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

4 * hotel nabízí ubytování v 27 nekuřáckých, moderně vybavených, prostorných pokojích. V ceně je již snídaně, WIFI a parkování. Letiště V. Havla v Ruzyni je od hotelu vzdáleno cca 5 km,  Pražský hrad cca  10 minut . Snadný příjezd od rychlostní komunikace R 7 Brno-Praha-Chomutov. Hotel je v dostupnosti linky MHD 355 ze stanice metra Dejvická – trasa A. Autobusy číslo 356 a 316 odjíždí ze stanice Bořislavka - trasa A.

Speciální akce pro firemní klientelu a rodiny s dětmi.

 

Restaurace

Království moderní gastronomie ve dvou patrech původní kamenné stodoly. Hlavní důraz je kladen na kvalitní suroviny, zpracované poctivými kuchařskými postupy, zejména hovězí maso z ekologických chovů plemene  Aberdeen Angus  vyzrálého v naší chladírně. Nabízíme skvělé steaky a speciality české a moravské kuchyně.

K dobrému jídlu patří i kvalitní víno od nejlepších vinařů jižní Moravy, Evropy i ze světa.

 

Prodejna domácích specialit

Skvělé 4 týdny vyzrálé hovězí z mladých býčků masného plemene Aberdeen Angus, včetně  výrobků z domácí produkce – paštik, hovězí tlačenky aj. Rádi Vám doporučíme vhodný způsob úpravy.

 

Volnočasové aktivity

Privátní wellness centrum, 4 profesionální bowlingové dráhy fi Brunswick, karambol, kulečník, fotbálek, trampolína, stolní tenis.

Na zahradě areálu naleznete dětské hřiště, lanové centrum, pétanque a  croquet.

 

Možnost parkování na hlídaném parkovišti až pro 60 osobních automobilů ZDARMA. V blízkosti jsou zastávky autobusové dopravy – linky 355,356 a 316 od zastávky Dejvická – trasa A.

Umístění:

Okolí hotelu je přímo nabito kulturními památkami (např. románská rotunda sv. Maří Magdalény, hrad Okoř, hradiště Levý Hradec, archeologické naleziště Únětice) a přírodními pozoruhodnostmi s naučnými stezkami.

Ubytování:

V každém pokoji je spojena elegance s komfortem. Každý je ve svém pojetí zcela originální – vybavený designovým značkovým italským nábytkem, pracovním stolem, LCD televizorem, minibarem, pokojovým tresorem, kartovým systémem, telefonem s přímou provolbou. Host má možnost připojení na vysokorychlostní internet v každém pokoji nebo WIFI připojení. Všechny pokoje mají vlastní vyhřívanou koupelnu, která je vybavena toaletou a vanou nebo sprchovým koutem a bidetem.

Stravování:

Hotelovým hostům hotel nabízí bohatě prostřený švédský stůl, teplé i studené pokrmy a nápoje včetně biopotravin a zeleniny. Možnost celodenního využívání room service služby. Restaurace MODRÁ STODOLA nabízí dva bary v bowlingovém centru a vnitřní i venkovní terasu, venkovní grill se zážitkovou kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz