English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Karlštejn > Penzion Karlštejn

Penzion Karlštejn

Karlštejn


Penzion Karlštejn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Karlštejn se nachází v městyse Karlštejn přímo proti železniční stanici Karlštejn. 

Původně "Hotel U nádraží" vznikl již v roce 1931 a může se tudíž pochlubit dlouholetou tradicí. Počátkem roku 2018 byla zahájena modernizace restaurace a rekonstrukce ubytovací části, po dokončení Penzion Karlštejn nabídne svým návštěvníkům stylově a komfortně zařízené pokoje - vhodné i pro rodiny s dětmi.

V letních měsících je k dispozici rozsáhlá letní terasa a parkoviště. 

Penzion Karlštejn nabízí ubytování v nově 2, 3 a 4 lůžkových  zrekonstruovaných pokojích. 

Umístění:

Městys Karlštejn je atraktivní nejen svým hradem, který byl založen císařem Karlem IV. - jedním z nejvýznamějších panovníků české historie - kolem roku 1348. Kromě vlastních tří prohlídkových okruhů nabízí Karštejn řadu kulturních a společenských akcí.  Územím  městyse Karlštejn prochází  množství značených turisticých tras, které jsou vhodné jak pro pěší tak i cyklo turistiku. V blízkosti se nachází známý Golfový Resort Karlštejn a mnoho dalších přírodních a kulturních zajímavostí.

Ubytování:

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANÍ

Světlý, příjemný pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a sprchovým koutem, nové dekorace včetně vinylové podlahy.

RODINNÝ POKOJ

Rodinný pokoj s jednou manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky, vhodné pro rodiny s dětmi, možnost ubytovat až 4 dospělé osoby.

 

Stravování:

Součástí Penzionu Karlštejn je restaurace, která nabízí především speciality české kuchyně, včetně několika druhů točeného piva. V letních měsících je k dispozici rozsáhlá letní terasa a parkoviště nejen pro automobily ale i cyklisty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz