English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Karlštejn > Penzion Karlštejn

Penzion Karlštejn

Karlštejn


Penzion Karlštejn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Karlštejn se nachází v městyse Karlštejn přímo proti železniční stanici Karlštejn. 

Původně "Hotel U nádraží" vznikl již v roce 1931 a může se tudíž pochlubit dlouholetou tradicí. Počátkem roku 2018 byla zahájena modernizace restaurace a rekonstrukce ubytovací části, po dokončení Penzion Karlštejn nabídne svým návštěvníkům stylově a komfortně zařízené pokoje - vhodné i pro rodiny s dětmi.

V letních měsících je k dispozici rozsáhlá letní terasa a parkoviště. 

Umístění:

Městys Karlštejn je atraktivní nejen svým hradem, který byl založen císařem Karlem IV. - jedním z nejvýznamějších panovníků české historie - kolem roku 1348. Kromě vlastních tří prohlídkových okruhů nabízí Karštejn řadu kulturních a společenských akcí.  Územím  městyse Karlštejn prochází  množství značených turisticých tras, které jsou vhodné jak pro pěší tak i cyklo turistiku. V blízkosti se nachází známý Golfový Resort Karlštejn a mnoho dalších přírodních a kulturních zajímavostí.

Ubytování:

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANÍ

Světlý, příjemný pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a sprchovým koutem, nové dekorace včetně vinylové podlahy.

RODINNÝ POKOJ

Prostorné dvě ložnice s jednou manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky, vhodné pro rodiny s dětmi, možnost ubytovat až 4 dospělé osoby

Stravování:

Součástí Penzionu Karlštejn je restaurace, která bude nabízet především speciality české kuchyně, včetně několika druhů točeného piva. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz