English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Kutná Hora > Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku

Kutná Hora


Garni hotel Na Havlíčku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hostům nabízíme ubytování v 9 útulných stylových dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je běžná kontinentální snídaně.

Z oken pokojů se návštěvníkům nabízí jedinečný výhled na Vlašský dvůr a jiná malebná zákoutí historického centra města.
Recepce k dispozici hostům 7:00-22:00 hod, zajišťuje buzení, praní a čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů, půjčovna jízdních kol.

Parkoviště osobních automobilů na ulici před budovou hotelu.

Umístění:Garni Hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru Kutné Hory. Historické jádro Kutné Hory je dnes městskou památkovou rezervací, zapsanou do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Mezi nejvíce navštěvované kutnohorské památky patří Vlašský dvůr, gotický chrám sv. Barbory či unikátní Kostnice.
Ubytování:Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním přijímačem, telefonem s přímou volbou.
Stravování:K občerstvení hostů slouží kavárna umístěná v přízemí, kde si příjemném prostředí mohou hosté vychutnat svou ranní kávu či nahlédnout do denního tisku.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz