English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Kutná Hora > Hotel Kréta

Hotel Kréta

Kutná Hora


Hotel Kréta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města, které je na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Pouhých 7 minut pěšky od hlavního náměstí. Součástí Hotelu Kréta je útulná restaurace s českou a mezinárodní kuchyní. Všechny prostory jsou nekuřácké. Restaurace je vybavena velkou konferenční místností, která je vhodná pro různé druhy oslav a podnikových večírků i sledování sportovních zápasů na velkoplošné obrazovce se satelitním příjmem. 

V Hotelu Kréta je pro Vás připraveno celkem 19 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou se satelitními stanicemi, minibarem, psacím stolem a trezorem. Bezplatné Wi-Fi připojení. Hotel Kréta má k dispozici vlastní parkoviště. Spolupracujeme s místním vinařem - Vinné sklepy Kutná Hora.

Pro hosty jsme schopni zprostředkovat různé služby. např. plavání, saunu, solnou jeskyni, masáže, bowling, petanque, tenis, squash, golf, rybaření, půjčení kol, možnost návštěvy vinného sklepa apod.

Umístění:

V pěší vzdálenosti je historické centrum Kutné Hory, které je na seznamu památek UNESCO. Za vidění stojí chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, kostel sv. Jakuba, kostel sv. Jana Nepomuckého, Kamenná kašna, Kamenný dům a mnoho dalších památek a ulic. Kolem našeho hotelu vede turistický okruh kolem Kutnohorských vinic.

Ideální procházka pro rodiny, třeba i s Vaším zvířecím miláčkem.

Stravování:

Součástí hotelu je stylová restaurace s tradiční českou a mezinárodní kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz