English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Kutná Hora > Penzion Sedlec

Penzion Sedlec

Kutná Hora


Penzion Sedlec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Sedlec se nachází ve čtvrti Sedlec historického města Kutná Hora, zapsaného v seznamu světového dědictví UNESCO.

V blízkosti je železniční stanice Kutná Hora hlavní nádraží, Kostnice je vzdálená 900m a Chrám sv. Barbory 3km.

Součástí penzionu je zahradní železnice, muzeum železnice, ohniště s posezením, zahradní gril a hřiště pro drážní basketbal.

Pokoje jsou prakticky zařízeny, najdete zde posezení, chladničku, příslušenství pro přípravu čaje/kávy a koupelnu.

K dispozici je kuchyňka, společenská místnost/TV salon a výtah. Penzion je částečně bezbariérový.

Veškeré prostory jsou pokryty bezplatným Wi-Fi připojením.

Parkoviště penzionu je k dispozici zdarma.

V okolí penzionu najdete turistické i cyklistické trasy, restaurace jsou vzdálené 200 a 900 metrů.

Do centra města je to pouhých 6 minut vlakem! Zastávka vlaku i MHD je 100m od penzionu.

Od jara do léta zpívají v okolí penzionu slavíci. Koho zajímají sluneční hodiny, může si u nás prohlédnout čtvery podle návrhu Ing. Noska.

Nabízíme 27 pokojů – apartmány, dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Celková kapacita je 60 míst s možností přistýlky.

Cena ubytování s vlastním sociálním zařízením je od 350 do 470 Kč/osoba/noc, se společným sociálním zařízením od 267 do 400 Kč/osoba/noc. Cena se řídí počtem osob a typem ubytování.

Celý penzion je nekuřácký, zvířata nejsou v penzionu povolena.

Hovoříme vaším jazykem!

Umístění:

Kutná Hora patří k historicky nejvýznamnějším městům České republiky a je zapsána v seznamu světového dědictví UNESCO.

Penzion Sedlec se nachází ve čtvrti Sedlec historického města Kutná Hora, které je místem počátku dějin města.

Najdete zde nejstarší cisterciácký klášter u nás - Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele (UNESCO) a Kostel Všech svatých, který byl původně součástí cisterciáckého kláštera. V podzemní části se nachází kostnice (0ssuary).

100 metrů – Info Centrum, zastávka městské hromadné dopravy, železniční stanice Kutná Hora hlavní nádraží.

900 metrů -  Hřbitovní kostel Všech svatých – Kostnice, Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele (UNESCO), muzeum tabáku a možnost prohlídky refektáře bývalého Cisterciáckého kláštera a exkurze do závodu Philip Morris ČR a.s.. Turistické informace a průvodcovská služba, Turistický Autobus (Turist Bus).

Centrum města (3km, 6 minut vlakem):  Chrám svaté Barbory (UNESCO), Jezuitská kolej/Galerie Středočeského kraje (GASK), Kaple Božího těla, České muzeum stříbra a středověký důl – Hrádek, Dačického dům, Rutharská ulička, Kamenný dům, Kamenná kašna, Morový sloup, Kostel svatého Jana Nepomuckého, Kostel svatého Jakuba, Tylův dům,  Vlašský dvůr, Kostel Matky Boží Na Náměti, Klášter Řádu svaté Voršily, Muzeum kostek Lego apod.

Další zajímavosti v Kutné Hoře: rozhledna Kaňk, Jaroslav Vrchlický – Královská procházka, Menhir – kamenný kruh s energií krajiny, Městské Tylovo divadlo, kino Modrý kříž, bobová dráha, plavecký bazén a plovárna, masáže, solná jeskyně, fit centrum, jízda na koních, exkurze do Městského pivovaru Kutná Hora, noční prohlídky vybraných památek, různé kulturní akce a události.

Zajímavosti v okolí Kutné Hory: Zámek Kačina, zámek Žleby, Zoo park Ringelland Habrkovice, rozhledna Vysoká, zřícenina hradu Sion, tvrz Malešov, Velký rybník, Sklářský skanzen „Huť Jakub v Tasicích“, zámek Zruč nad Sázavou, Pivovar a pivovarská restaurace Kácov, Čáslav, Kolín, Bohdaneč a rozhledna Bohdanka, zábavní park Heroland, výlety lodí po Labi, Národní hřebčín Kladruby nad Labem, rybník Katlov, apod.

Naučné turistické stezky: Údolím Vrchlice, Cykloturistická naučná stezka „Kolem Kutné Hory“, Stříbrná stezka, Vinařská cyklotrasa.

Ubytování:

Nabízíme 27 pokojů s celkovou kapacitou 60 míst s možností přistýlky.

Hostům je k dispozici kuchyňka, společenská místnost/TV salón a výtah. Penzion je částečně bezbariérový. Wi-Fi a parkování je zdarma.

Součástí penzionu je zahradní železnice, muzeum železnice, ohniště s posezením, zahradní gril a hřiště pro drážní basketbal.

Celý penzion je nekuřácký, zvířata nejsou v penzionu povolena.

 Apartmány:

Pokoje jsou určeny především pro rodiny či pro více společně cestujících hostů.

Apartmán se skládá ze dvou třílůžkových pokojů, koupelny, toalety. Nabízíme i apartmán s třemi dvoulůžkovými pokoji, koupelnou, toaletou. Pokoje jsou prakticky zařízeny. Najdete zde samostatné postele, které lze sestavit k sobě, posezení, chladničku a příslušenství pro přípravu čaje/kávy. Apartmán s dvoulůžkovými pokoji má balkón.

Dvoulůžkové pokoje:

Pokoje jsou vhodné pro hosty, kteří si chtějí užít pohodlí vlastní koupelny s toaletou.

Pokoje jsou prakticky zařízeny. Najdete zde dvě samostatné postele, které lze sestavit k sobě, posezení, chladničku, příslušenství pro přípravu čaje/kávy, koupelnu s toaletou.

Třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením:

Pokoje jsou určeny pro nenáročné hosty, společné sociální zařízení (sprchy, toalety) slouží pro více třílůžkových pokojů. Pokoje jsou prakticky zařízeny, najdete zde posezení a chladničku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Stravování:

Snídaně není v ceně ubytování a lze ji dokoupit.

K dispozici je kuchyňka a společenská místnost s TV.  Na zahradě penzionu je k dispozici ohniště s posezením a zahradní gril.

Restaurace jsou vzdálené 200 a 900 metrů. Minimarket v recepci penzionu, supermarket je 800 metrů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz