English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Mělník > HOTEL LUDMILA

HOTEL LUDMILA

Mělník


HOTEL LUDMILA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Ludmila se nachází na okraji malebného Mělníka, pouhých 19 km od Prahy. Hotel nabízí celkem 70 pokojů v několika kategoriích, vlastní transfer na/z letiště, do/z centra Prahy i po okolí Mělnicka, restauraci s bowlingovými drahami a velkou letní terasou s možností grilování. Dále disponuje stylovým sklípkem, 4 konferenčními místnostmi a vlastní půjčovnou kol a dětským hřištěm. V areálu si můžete zahrát bowling, šipky, billiard, minigolf, petanque a croquet. Sousední sportovní areál s fotbalovým hřištěm, atletickou dráhou, nafukovací halou, tělocvičnou, kurty na volejbal, tenis a hřištěm na házenou. 

Snídaně formou bohatého buffet včetně ovocného a dietního koutku je zahrnuta v ceně ubytování. Ve všech prostorách je hostům k dispozici zdarma wifi a internetový koutek. Parkoviště pro osobní auta i autobusy je k dispozici rovněž zdarma. 

Umístění:

Město leží na soutoku 2 největších českých řek Labe a Vltavy, pouhých 19 km od Prahy. Renesanční mělnický zámek a sousední gotický kostel Sv. Petra a Pavla lákají na prohlídku krásných interiérů a sklepů spojenou s ochutnávkou vín ze sklepů Lobkowiczů, na prohlídku kostnice a vyhlídku na soutok nebo posvátnou horu Říp. S postupným odhalováním hlubokého mělnického podzemí můžete sledovat, jak se odkrývá rozsáhlý chodbový systém v hloubce 8 – 10 metrů pod povrchem nebo si prohlédnout nejširší studnu v České republice.

V okolí se nachází hora Říp, krásná zákoutí rozsáhlé chráněné krajinné oblasti kaňonovitého charakteru Kokořínska, hrad Kokořín, skalní obydlí, slavné Pokličky, spousta rybníků a potůčků jsou ideálním cílem pro milovníky cyklistiky a pěší turistiky. Blízkost Prahy a okolí plné historie, památek, úchvatné přírody, vinic, přírodních polabských jezer, vybízí k návštěvě a výletům po celý rok.

Ubytování:

Hotel Ludmila Vám nabízí ubytování v 70 útulných dvou a třílůžkových pokojích typu Economy, Standard a Business. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, bezdrátovým připojením k internetu a telefonem, některé pak televizí se satelitním příjmem. Snídaně jsou podávány formou bufetu.Hotel se také specializuje na organizaci svatebních hostin a pořádání meetingů. Další službou je zajištění kompletního cateringu jak v prostorách hotelu, tak i mimo něj.Dále si zde můžete zahrát bowling na profesionálních drahách, minigolf, kulečník i stolní fotbálek. Venkovní hřiště můžete využít na pétanque nebo croquet.Hotel také nabízí pronájem mikrobusu nebo auta a zapůjčení profi turistických UNI kol.

Stravování:

Plzeňská restaurace "U Ludmily" nabízí příjemné posezení (v létě na zahrádce), 4 dráhový plně automatický bowling, stolní fotbálek, jukebox, šipky a kulečník. Můžete se těšin na širokou nabídku nápojů, vína mělnická i moravská a převážně českou kuchyni. Na našich webových stránkách naleznete připravovaná jídla (http://www.ludmila.cz/clanek/64/cz/bowling.html).

Prostory restaurace a baru jsou svou kapacitou (až 150 míst) a netradičním propojení bowlingu s restaurací ideální místem pro pořádání různých firemních akcí, večírků a společenských akcí všeho druhu. Při větším počtu hostů je možné připojit sklípek a konferenční prostory. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz