English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Mladá Boleslav > Pension Telephone

Pension Telephone

Mladá Boleslav


Pension Telephone
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Telephone se nachází v klidné čtvrti a téměř v centru Mladé Boleslavi. V blízkosti penzionu se nachází Dětská a Klaudiánova nemocnice, Městské divadlo, bazén, autobusové nádraží, Staroměstské náměstí a Boleslavský hrad.

Koncem roku proběhla kompletní reknsrukce koupelen a cekové oživení interiérů. V letních měsících můžete využít příjemného posezení v zahradě na terase. Konferenční místnost pro cca 20 osob. Možnost grilování a posezení na terase pod stromy, situované do zahrady. Hlídané parkování v areálu. Penzion není bezbariérový.

V blízkosti se nachází i výrobce automobilů Auto Škoda a jeho muzea se širokou sbírkou automobilů, od počátků jejich výroby ve městě Mladá Boleslav. V blízklém okolí je pak možnost výletů na hrady, zámky a pískovcové skály, které jsou většinou součástí přírodní rezervace Český ráj.

Ubytování:

V pensionu jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchou, televizí se satelitním připojením, ledničkou a připojením k Internetu. Specifikem našeho pensionu je třílůžkové apartmá s ledničkou, televizí se satelitním připojením, připojením k Internetu, vanou a WC. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz