English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Mnichovo Hradiště > Pension U Mydlářů

Pension U Mydlářů

Mnichovo Hradiště


Pension U Mydlářů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově vybudovaný Pension U Mydlářů rodinného typu se nachází v Mnichově Hradišti, cca 500m od centra města. Našim hostům nabízíme pohodlné ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích s výhledem do zahrady. Výhodná poloha pensionu v atraktivním regionu se nabízí k pohodlnému ubytování při služebních cestách a rekreačních pobytech spojených s výlety do Českého Ráje. 

Současná kapacita je 32 lůžek v 9 dvoulůžkových, 2 třílůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokojiMožnosti přistýlek

Penzion je kromě jiného vhodným místem pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, seminářů a svateb.

V ceně pokoje je parkování zdarma v uzamykatelném parkovišti přímo v objektu a WiFi připojení.

Ubytování:

Všechny nabízené pokoje mají ledničku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici a základní vybavení kuchyňky, barevnou televizi, sociální zařízení přímo na pokoji. Ceny jsou stanoveny bez snídaně. Snídani je možno přikoupit na místě (100,- Kč na osobu). Snídaně je podávána každé ráno v restauraci a v létě na letní terase.

Stravování:

Restaurace s kapacitou cca 42 míst nabízí příjemné posezení se specialitami pana Mydláře a pečlivě vybranými víny z moravských sklepů ve stylově zařízeném nekuřáckém prostředí. Restauraci provozujeme v odpoledních hodinách od 16 hod s vyjímkou neděle a pondělí, kdy je restaurace zavřena. K restauraci je k dispozici i oddělená zimní zaharda s kapacitou cca 45 míst a malý salonek pro cca 15 osob. V letních měsících máme i venkovní posezení v zahradě.

Pořádáme svatební hostiny, oslavy, firemní večírky, promoce, školení. Dle akce přizpůsobíme i otevírací dobu. Parkování pro hosty restaurace a pensionu máme přímo ve dvoře
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz