English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Mochov > Hotel Fabok

Hotel Fabok

Mochov


Hotel Fabok
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel FABOK se nachází 100m od centra městyse MOCHOV, který leží cca 15 km východně od Prahy přímo u hlavní silniční tepny Praha-Poděbrady-Hradec Králové. Hotel byl nově zrekonstruován v roce 2009. Poskytujeme v něm krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro skupiny i jednotlivce za velmi slušné ceny.

Pro naše méně náročné zákazníky zajišťujeme též ubytování v našem hostelu, který disponuje kapacitou 50 lůžek v 2, 3, 4 a 5ti lůžkových pokojích. Možnost vaření, kuchyňka s linkou, elektrickým sporákem, mikrovlnou troubou a lednicí k dispozici.

Přímo v budově hotelu příjemný sport-bar s pestrou škálou alkoholických i nealkoholických nápojů za příznivé ceny. Možnost sledování sportovních přenosů na velkoplošné obrazovce. Jukebox, šipky a dostatečná kapacita k pořádání rodinných oslav, firemních večírků, abiturientských srazů apod. Pro nejmenší návštěvníky dětské hřiště.

Ubytování:

Hotel FABOK disponuje kapacitou 30 lůžek v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo) K dispozici taktéž TV na pokoji. Prosíme hosty, aby v den ukončení pobytu, opustili pokoj do 10.30 hodin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz