English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Mšeno > autokemp - ubytovna SK Mšeno

autokemp - ubytovna SK Mšeno

Mšeno


autokemp - ubytovna SK Mšeno
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ideální ubytování pro sportovní soustředění, školy v přírodě, turistiku ale i rodinnou rekreaci. Dobré dopravní spojení vlakem i autobusem.

Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností 4 přistýlek. 2x2lůžka, 1x3lůžka, 6x4lůžka sociální zařízení je společné. Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Dva pokoje (6 lůžek) mají vlastní vchod a sociální zařízení, jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, rádiem, televizí. Na chodbě je společná mikrovlnná trouba.

V areálu se nachází 2x fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro plochou dráhu s možností dalšího využití. Krytá tribuna a další možnost sportování na travnatých plochách.

Psi jsou povoleni za poplatek 15 Kč/noc. Parkování možné u objektu.

Umístění:

Oblast Kokořínska nabízí řadu značených turistických a cykloturistických tras, řadu známých památek jako je hrad Kokořín, Houska, zámek Liběchov, Mělník, Stránov. Možnost návštěvy nedalekých měst Mělník, Mladá Boleslav Česká Lípa, Praha. Dále pak Doksy Máchovo jezero, zřícenina hradu Bezděz. Skalní útvary v okolí jsou ideálním místem pro horolezectví.

Ubytování:

Kemp je vybaven vlastním sociálním zařízením s teplou i studenou vodou a kuchyňkou.

Stravování:

Součástí ubytovny je i restaurace s 40 místy u stolu a salonek s krbem a 30 místy u stolu. V létě možnost posezení na terase a grilování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz