English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Poděbrady > Art Hotel**** Poděbrady

Art Hotel**** Poděbrady

Poděbrady


Art Hotel**** Poděbrady
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Art Hotel**** Poděbrady se nachází v centru města 150 m od lázeňské kolonády. Jedná se o novostavbu,která byla dokončena v říjnu 2012.

Hotel má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 4 apartmány.

Součástí hotelu je restaurace a bar . Restaurace a hotel jsou vybaveny klimatizací. Předností je též bezbariérový přístup.

Zajímavostí hotelu je designové vybavení koupelen od nejznámějších světových designérů, jako jsou např. Philippe Starck, Lord Norman Foster, Ludovica a Roberto Palomba, Stefano Giovannoni (Alessi), Jette Joop a další. Čisté tvary, prvotřídní materiály a pečlivé zpracování vytvářejí harmonii a vnášejí do koupelen koncentrovaný klid.

Pro komfortní pobyt hostů slouží výtah, klimatizace, parkování zdarma, WIFI, internet a nekuřácké  prostředí na pokojích a rovněž v restauraci v době podávání obědů.

Umístění:

Na břehu řeky Labe asi 50km východně od Prahy leží městečko Poděbrady. Hlavní atrakcí města jsou bezpochyby Lázně Poděbrady, ale nejenom tyto lázně přilákají každoročně asi 13000 návštěvníků. Poděbrady jsou díky své poloze v Polabské nížině ideálním místem pro cyklistiku. Hlavní cyklistická trasa vede po obou březích Labe v trase Poděbrady - Nymburk. Do Nymburka se z Poděbrad jezdí také na in-line bruslích.Dále v Poděbradech končí cyklotrasa Litovel - Poděbrady. Dalším sportem, který lze v tomto městečku pěstovat, je golf. Golfový klub Poděbrady byl založen v roce 1961. Hřište leží v rovinatém terénu na okraji lužního lesa. Více se dozvíte na stránkách Golfového klubu Poděbrady. Centrum rekreačních sportovních aktivit se nachází v areálu koupaliště na jednom z poděbradských jezer. Můžete si zde zahrát minigolf, stolní tenis, volejbal a hlavně se skvěle vykoupat. Taky bychom neměli zapomenout na možnost vyjížděk na koních (Jezdecký klub Poděbrady), hry pentaquetenis a také aerobic. Určitě byste si němeli nechat ujít výlet restaurační lodí Král Jiří (Poděbrady), která kotví u poděbradského zámku v Zámeckém přístavišti. Na výlet se můžete vydat i vyhlídkovým vláčkem. Zajímavý film můžete shlédnout v zámeckém biografu Poděbrady. V jeho těsné blízkosti se nalezá také Zámecké divadlo Na Kovárně Poděbrady.

Tipy na výlety do okolí

Pokud máte zvídavou náladu a chtěli byste vydět tradiční řemeslníky jako jsou provazník, svíčkář, hrnčíř, dráteník aj., pak zkuste navštívit Historické centrum Botanicus v Lysé nad Labem. Poděbrady jsou také vzdálené cca 40 km od známé Středověké krčmy Dětenice, která je oblíbená především proto, že se k vám místní hospodští chovají stejně, jak by tomu bylo ve středověku ("žer holoto líná" a podobně).

Ubytování:

Komfortní hotelové pokoje a apartmány jsou vybaveny zakázkovým nábytkem včetně kvalitních zdravotních matrací, nadstandardním sociálním zařízením (ve vybraných pokojích  hydromasážní vanou event. hydromasážním sprchovým  panelem), LCD televizí se satelitním příjmem, internetovou přípojkou, WIFI připojením a minibarem.

Stravování:

   Hotelová restaurace nabízí speciality české kuchyně ve spojení s moravskými víny a plzeňským

   Prazdrojem.Veškerá jídla vznikají ve spolupráci s našimi, pokud možno regionálními dodavateli, z  čerstvých a kvalitních surovin.

   Na stůl dostanete chutné a kvalitní české jídlo bez jakýchkoliv náhražek.

   Pro přípravu jídel z hovězího, vepřového a drůbežího masa využíváme moderní technologii Sous Vide.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz