English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Poděbrady > Hotel Bellevue - Tlapák

Hotel Bellevue - Tlapák

Poděbrady


Hotel Bellevue - Tlapák
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

I když se do Poděbrad nevydáte přímo za lázeňským pobytem, ideálním místem k ubytování je Hotel Bellevue - Tlapák v centru poděbradského lázeňského parku.

Umístění:

Lázeňské město Poděbrady leží v malebné Polabské nížině 50 km od Prahy při dálnici D 11. Nadmořská výška 190 m nad mořem řadí Poděbrady mezi nejteplejší místa v České republice s nejstabilnějším počasím. Mezníkem v historii města se stal rok 1905, kdy byl v hloubce 96,7 metrů navrtán pramen minerální uhličité vody. Roku 1908 byla zahájena první lázeňská sezóna. V současné době se v lázních Poděbrady léčí srdeční a cévní onemocnění, pohy-bový aparát a obezita. Lázeňské město Poděbrady má bohaté kulturní vyžití např. divadlo Na Kovárně a Zámecký biograf, které sídlí na prvním zámeckém nádvoří. Především v letním období ožívají Poděbrady spoustou promenádních koncertů a kulturních akcí. No-vě zrekonstruovaný lázeňský park nabízí prostor pro procházky a posezení. Převážně rovinatá krajina láká k příjemným procházkám a cyklistickým výletům. Ke sportu a rekreaci slouží areál přírodního koupaliště Jezero, golfové hřiště, jízdárna, skate park, tenisové kurty, squash a další zařízení. Pro zpříjemnění dne mohou návštěvníci Poděbrad podniknout procházku po naučné stezce vedoucí od slepého ramene Labe zvaného Skupice, přes lužní les až k soutoku Labe s Cidlinou nebo využít možnosti vyhlídkové plavby výletní lodi Král Jiří. Půvabné lázeňské město i jeho romanticky vyhlížející okolí nedaleko hlavního města trvale přitahuje zájem domácích i zahraničních návštěvníků a turistů.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny toaletou, koupelnou se sprchou , TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou a připojením na internet.

Stravování:

Hotelová restaurace, snídaně - švédské stoly , obědy a večeře servírované pouze pro ubytované hosty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz