English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Průhonice > HOTEL TULIPÁN

HOTEL TULIPÁN

Průhonice


HOTEL TULIPÁN
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Tulipán se nachází v obci Průhonice při dálnici D1 Praha-Brno-Vídeň 10km od centra Prahy a v dosahu pražské hromadné dopravy. Pouze několik minut pěší chůze od hotelu se nachází krásný zámecký Průhonický park, který je pod ochranou UNESCO,  jedinečná dendrologická zahrada a největší aquapark ve střední Evropě - Aquapalace Čestlice. Hotel Tulipán je vyhledávaným hotelem obchodní klientelou, které poskytuje vyhovující prostředí pro jejich obchodní jednání a školení. Ubytování v hotelu vyhledávají  též turisté přijíždějící za krásami Prahy a jejího okolí a návštěvníci blízkého aquaparku. 

SALONKY - Hotel Tulipán poskytuje obchodní klientele vhodné zázemí pro pořádání odborných seminářů a obchodních jednání. K tomu účelu jsou k dispozici tři salonky s denním světlem a možností variabilního uspořádání stolů. Tuto nabídku lze rozšířit o další menší samostatné prostory. 

Zdarma WIFI přístup na internet po celém hotelu.

Zdarma parkování na hotelovém parkovišti.  

 

 

 

 

 

 

Ubytování:

Hotel Tulipán nabízí ubytování ve 30 převážně dvoulůžkových pokojích. K dispozici jsou též jednolůžkové  pokoje a rodinné tří a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem a TV
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz